• Bildiriminiz Yok.

Bildirimleriniz : 0 listler

Giriş Yap

1 Bilet 2 Konser: Murat Arkan | Elif Sanchez

05/09/2021 19:00
  • 82 - Görüntüleme

AÇIKLAMA

BİLET SATIN AL

— biletix.com aracılığıyla —

 

Murat Arkan Saat 19:00
Elif Sanchez Saat 21:00

Murat Arkan g

Deneyimli gitarist Murat Arkan, caz standartları ve kendi bestelerinden oluşan repertuarı ile cazın keyifli tınılarını dinleyicilerle Dibeklihan sahnesinde buluşturuyor.

Ankaralı bir müzisyen olan Murat Arkan, TED Ankara Koleji ve ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden 1990 yılında mezun oldu. Bilkent Üniversitesi Caz Bölümü (1991), Berklee Müzik Okulu yaz kursu (İtalya – 1996) ve Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde (2003-2004) değişik zamanlarda müzik eğitimi aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Müzik Toplulukları Bölümü’nde caz gitar dersleri verdi. Birçok müzik grubu ile, caz, pop ve latin müzik tarzlarında sahne çalışmaları devam etmekte ve dersler vermektedir.

Elif Sanchez

Elif Sanchez v
Paul Sanchez tpt , kbd
Erkan Zeki Ar gtr
Enver Muhamedi bass
Fırtına Kıral d

Önümüzdeki günlerde adını daha sık duyacağımız, müzisyen bir aileden gelen ödüllü ve başarılı vokal Elif Sanchez. 5.Uluslararası Bodrum Caz Festivali’nde ilk kez sahne alıyor.

Müzik eğitimine İstanbul’da başlayan Elif Sanchez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı klasik müzik obua ve korangle bölümünü üstün başarı ödülü ile tamamlamasının ardından, 2017’de Bill Pierce Ödülü ve Akdeniz Müzik Enstitüsü Ödülü’nü kazanarak Berklee College of Music’den mezun oldu. Boston’da kaldığı süre boyunca 2015’te kurduğu “Mediant Collective” grubu ile 14 Grammy ödül sahibi Javier Límon’un dikkatini çeken ve “Refuge of Sound” projesine konuk sanatçı olarak davet edilen Sanchez, Boston ve New York’ta Drom NYC, Rockwood Music Hall, The Well Brooklyn, Boston Symphony Hall, Boston Opera House, Berklee Performance Center gibi önemli konser salonları ve caz kulüplerinde performanslar sergiledi. 2020’nin son aylarında Türkiye’ye kesin dönüş yapan Elif Sanchez, Cenk Erdoğan’la birlikte 2021 yılı içerisinde dinleyicilerle dijital platformlarda buluşacak Türkçe ve Azerbaycan Türkçesinde şarkılar ve de akustik bir albüm kaydetti.

Bu konsere ev sahipliğinden dolayı Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’ne teşekkür ederiz.

DÜZENLEYEN

bodrumfinder
bodrumfinder 1795 List Yayınladı