Giriş Yap
İLAN NO : LNA 450

Bodrum Bardakçı'da 6 Odalı Özel Yüzme Havuzlu Tripleks Villa

MİSAFİR : 12
YATAK ODASI : 6
YATAK : 6
BANYO : 5

AÇIKLAMA

Bodrum Bardakçı’da 6 Odalı Özel Yüzme Havuzlu Tripleks Villa, 12 Kişilik
Dekorasyon ve tasarım dergilerine çıkmış, Bodrum Bardakçı sırtlarında konumlanmış lüks müstakil bir  villa. Danimarkalı ev sahipleri her ne kadar en ince ayrıntısına kadar evin mimarisi ve dekorasyonuyla onu cok özel hale getirmiş olsalar da, bu evin en büyük özelliği eşsiz konumu. 

Bodrum Kalesi’ni, marinayı, yelkenli tekneleri, kutu kutu beyaz evlerin oluşturdugu şehir manzarasını ve Antik Tiyatro’yu izleyebileceginiz, panaromik manzarası ile nefes kesici güzellikte. 

Triplex villa, 6 yatak odası ve 5 banyo, iç ve dış mekan jakuzi, özel havuz, büyük bir salon,  kütüphane odasından ve çeşitli oturma köşelerinden oluşmakta. 

Anadolu mimarisi ile İskandinav tarzının harmanlandıgı bu lüks kiralık villa, misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmakta. Hizmetlere gündelik temizlik ücreti dahil olup, yemek, alışveriş ve şöforlük hizmetleri de ekstra olarak sunulmaktadır.  

NOT: Elektrik , su ve  wifi fiyatlara dahildir.  Jakuzi çalışırsa elektrik charge edilecektir. Ayrıca evde Brush over genel temizlik fiyata dahil olup, çöp atma vs. yapabilecek çalışan vardır.  Yemek istenirse extra yapabilir. 

BİLİNMESİ GEREKENLER

FİYATA DAHİL OLANLAR
  • Havlu
  • Yatak örtüsü
  • İnternet
  • Elektrik
  • Su
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
  • Havalimanı aktarmaları
  • Yiyecek ve içecek
  • KDV
  • Mevduat
KİRALAMA SÜRELERİ
İPTAL KOŞULLARI

Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir;
a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20'si olacaktır.
b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40'ı olacaktır.
c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının% 100'ü talep edilecektir.

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Konum
Misafirperverlik
Temizlik
Konfor
Kalite
5.0 Puanınız
Görsel Ekle

VİLLA LOKASYONU

GÜNLÜK FİYATLAR

REZERVE EDİN

18+ Yaş
+
-
6-17 Yaş
+
-
Henüz sizden hiçbir ücret alınmayacaktır. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

BİLGİ İSTEYİN