• Bildiriminiz Yok.

Bildirimleriniz : 0 listler

Giriş Yap

Kerem Görsev Trio ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Şef: Münif Akalın

01/09/2021 21:00
  • 76 - Görüntüleme

AÇIKLAMA

BİLET SATIN AL

— biletix.com aracılığıyla —

 

Kerem Görsev Trio ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Şef: Münif Akalın

Kerem Görsev Trio

Kerem Görsev p
Volkan Hürsever b
Ferit Odman d

Münif Akalın Şef

Burçak Özkan Baş Keman
Gökçe Bükay Tekelioğlu 1.Vl
Tolga Uğurveren 1.Vl
İrem Kırbay 1.Vl
Bilge Özütürk 1.Vl
Diğdem Güvenç 2.Vl
Gülşen Ulu 2.Vl
Yonca Akgün 2.Vl
Beyhan Öztürk 2.Vl
Figen Kaynak Çetinkaya 2.Vl
Ezgi Kaya 3.Vl
Nilay Seyhan 3.Vl
Buse Kınay 3.Vl
Berk Başaran 3.Vl
Ferda Öktem va
Akın Özarslan va
Damla İstifçi va
Sonat Türkoğlu va
Göksun Girici vc
Tuğçe Sera Çakır vc
Alara Güceli vc
Berk Kavak vc
Bahacan Kurtuluş db
Tibet Babhan db

5. Bodrum Caz Festivali’nin Açılış Konserinde özel bir proje ile Kerem Görsev Trio ile Muğla Büyükşehir Belediye Orkestrası sahne alıyor. Konser Bodrum Kalesi’nde Münir Akalın’ın şefliğinde gerçekleşiyor. Konserin gerçekleşmesinde katkılarından dolayı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Muğla Büyükşehir Belediyesi ve desteklerinden dolayı Renault MAIS’e teşekkür ederiz.

Uzun yıllardır başarılı albümleri ve performanslarıyla caz sahnelerinin önemli sanatçılarından Kerem Görsev’e kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman eşlik ediyor. Kerem Görsev, ilk albümünden bu yana trio için düzenlediği ağırlıklı olarak kendi bestelerinden oluşan repertuvarını Türkiye’nin en iyi sanatçılarından olan Volkan Hürsever ve Ferit Odman ile yeniden yorumluyor. Kerem Görsev Trio, Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası ile dinamik performansları ve yüksek enerjileriyle Bodrum Kalesi açıkhava sahnesinde unutulmaz bir caz gecesi yaşatıyor.
Ankara Caz Festivali’nin hemen hemen her senesinde yer alan Kerem Görsev Trio, Marciac, Umbria, Pescara, Bologna, Vilnius, Liviv, Makedonya, İslamabad, Bakü gibi Uluslararası tanınan Caz Festivalleri ile New York, Londra, Kopenhag, Muenster, Coesfeld, Hamburg, Köln, Stuttgart, İslamabad ve daha birçok ülkede konser ve organizasyonlarda sahne alarak dünya çapında müzik severlerle buluştu.
Görsev’in araştırmacı ve yayıncı kişiliği sayesinde 1997 yılından bu yana yaptığı ‘Kerem Görsev’le Caz’ isimli televizyon programı ve uzun yıllar devam eden radyo programları ile Caz müziğinin Türkiye’de yaygınlaşması ve tanınmasında büyük katkısı oldu.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Muğla Büyükşehir Belediye Orkestrası, Muğla’nın 13 ilçesinde konserler vererek birçok müzik türünü dinleyiciler ile buluşturuyor. 4 yıldır Bodrum Caz Festivali’nde bir çok sanatçı ile ortak projeler yürüten orkestranın şefliğini Münif Akalın yürütüyor.

DÜZENLEYEN

bodrumfinder
bodrumfinder 1795 List Yayınladı