Giriş Yap
İLAN NO : LNA 457

Ortakentyahşi'de Yüzme Havuzlu Kiralık Villa

MİSAFİR : 8
YATAK ODASI : 4
YATAK : 5
BANYO : 2

AÇIKLAMA

Bu muhteşem özel yüzme havuzlu kiralık villa, Bodrum – Ortakentyahşi bölgesinde olup gürültüden uzak fakat Ortakent/Yahşi nin mavi bayraklı pırıl pırıl plajına ve restoranlara araç ile sadece 1-2 dakikalık mesafededir.

Yatak odaları, salon, bahçe, yüzme havuzu ve teraslardan muhteşem deniz manzarasına sahip olan villamızda sabah kahvaltılarınızın ve akşam yemeklerinizin keyfini daha farklı yaşayacaksınız. 

Tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya konforunu size sunan bu villada, 4 yatak odası, salon, mutfak, 2 banyo, bahçe, balkon, teras, özel yüzme havuzu, villaya ait özel otopark bulunmaktadır.

Toplam 8 kişiliktir. Ana binada toplam 3 yatak odası ve 1 banyo bulunan bu villamızda 4. yatak odamız misafirhane şeklindedir ve içinde bir banyo bulunmaktadır.

Villamızda klima, sıcak su, TV/uydu yayını, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak, komple mutfak malzemesi, havlu ve çarşaf takımları bulunmaktadır.


Zemin Kat: Muhteşem deniz manzaralı Salon, Tam ekipmanlı Mutfak, 1 Yatak odası (1 adet çift kişilik yatak), 1 banyo ve Özel yüzme havuzuna açılan Teras 


Birinci Kat: 2 Yatak odası (Biri 1 adet çift kişilik yatak, diğeri 2 adet tekli yatak), Ana Yatak odasından çıkılan muhteşem deniz manzaralı Büyük bir balkon


Misafirhane : Normal bir oda, Misafirhane ya da Müştemilat olarak ta kullanabileceğiniz bu katta, 1 Yatak Odası (1 adet çift kişilik yatak) ve 1 adet banyo bulunmaktadır.

Dış Mekan : Özel yüzme havuzu, Bahçe, Teras
Alışverişlerinizi yapıp, bar ve restoranlarında keyifli vakitler geçireceğiniz Ortakent/Yahşi merkez araç ile sadece 1-2 dakika mesafededir.

Temizlik Ücreti: 400TL

BİLİNMESİ GEREKENLER

FİYATA DAHİL OLANLAR
  • Havlu
  • Yatak örtüsü
  • İnternet
  • Elektrik
  • Su
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
  • Havalimanı aktarmaları
  • Yiyecek ve içecek
  • KDV
  • Mevduat
KİRALAMA SÜRELERİ
İPTAL KOŞULLARI

Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir;
a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20'si olacaktır.
b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40'ı olacaktır.
c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının% 100'ü talep edilecektir.

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Konum
Misafirperverlik
Temizlik
Konfor
Kalite
5.0 Puanınız
Görsel Ekle

VİLLA LOKASYONU

GÜNLÜK FİYATLAR

REZERVE EDİN

18+ Yaş
+
-
6-17 Yaş
+
-
Henüz sizden hiçbir ücret alınmayacaktır. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

BİLGİ İSTEYİN