Giriş Yap

AÇIKLAMA

Rüya Otel – Bodrum, akıcı yaşamı ve modern tesisleriyle her dönem ilgi odağı olan bir turizm bölgemizdir. Bodrum içerisinde onlarca güzellik barındırmaktadır. Muazzam iklim şartlarıyla, göz dolduran kumsalları ve doğasıyla adeta bir cennet köşesidir. Öyle ki, dünyanın her noktasından turistlerin akın akın Bodrum’a geldiğini ve özellikle yaz dönemlerinde her kültürden insanın kendini Bodrum’un eşsiz atmosferine bıraktığını söylemek mümkündür.

BODRUM CENNET KOYU : Bölge, tam manasıyla ismiyle özdeşleşmektedir. Yeşili başka yeşil, mavisi başka mavi.

KARAİNCİR KOYU : İki tepe arasında muhteşem bir güzellik barındıran Karaincir koyu, bölgenin en çok tercih edilen plajları ve ılık deniz suyuyla gözde alanlardan bir tanesidir.

AKVARYUM KOYU : Tam manasıyla akvaryum görünümünde, ışıl ışıl parlayan mavilikte bir koydur. Bodrum ziyaretinizde mutlaka uğramanızı tavsiye ettiğimiz noktalardan biridir.

GÜNBATIMI PLAJI : Bodrum’un en popüler plajlarından bir tanesidir. En iyi günbatımını seyredebileceğiniz yerlerin başında gelmektedir.

BODRUM BARLAR SOKAĞI : Bodrum’un en ünlü yerlerinden biridir. Işıl Işıl parlayan gece hayatı ve onlarca üst düzey eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü sokak; Bodrum’un tadını alacağınız bir noktadır.

GÜMBET BARLAR SOKAĞI : Bodrum Barlar sokağı kadar meşhur olan bölge, akıcı gece hayatıyla renkli mekanlara sahiptir.

BODRUM KALESİ : Bodrum’un 600 yıllık tarihiyle sapasağlam ayakta duran kale, yerli ve yabancı turistlerce ilgi gören kültür turizmi noktalarından biridir.

MİNDOS KAPISI ,PEDASA ANTİK KENTİ, BARGİLYA ANTİK KENTİ ,MADNASA ANTİK KENTİ,ANTİK TİYATRO,APOSTOL KLİSESİ,BODRUM MOZOLESİ,BODRUM SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİ,ZEKİ MÜREN SANAT MÜZESİ,LASSOS ,HÜSEYİN BURNU FENERİ,ADABOĞAZI gibi eşşiz güzellikleri de görülmesi gereken yerler arasındadır..

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

Şu An Açık UTC + 3
  • Pazartesi Tüm gün açık
  • Salı Tüm gün açık
  • Çarşamba Tüm gün açık
  • Perşembe Tüm gün açık
  • Cuma Tüm gün açık
  • Cumartesi Tüm gün açık
  • Pazar Tüm gün açık

SAYFA SAHİBİ

bodrumfinder
bodrumfinder 2093 List Yayınladı