Giriş Yap
İLAN NO : LNA MB3

Yalıkavak'ta Site İçerisinde 2+1 Kiralık Yazlık

MİSAFİR : 4
YATAK ODASI : 2
YATAK : 2
BANYO : 2

AÇIKLAMA

Tatiliniz boyunca ihtiyacınız olabilecek eşya konforunu size sunacak olan bu Bodrum günlük kiralık ev, 2 yatak odası, salon, mutfak, banyo ve balkon şeklindedir. Toplam 4 kişiliktir. Yazlık Daire’nin tüm eşyaları modern konseptte dizayn edilmiştir.

Kiralık günlük daireler, tüm odalarında ve salonunda klima, TV/uydu, bulaşık makinası, çamaşır makinası, buzdolabı, mikrodalga, su ısıtıcı, ütü ve masası, yemek masası, komple mutfak malzemesi bulunmakla beraber ortak kullanım yüzme havuzlarında şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Tüm 2 odalı dairelerimiz deniz manzaralıdır.


Yazlıklar temiz bir şekilde teslim edilmekte olup ayrıca yedek havlu, çarşaf ve nevresim takımları verilmektedir. Ortak Kullanımdak Havuz bakımı periyodik olarak ücretsiz yapılmaktadır.

Not: Tesislerdeki tüm Yazlık Dairelerimizde, Eşya kalite standartlarıı aynı olup sadece renk ve desenlerde değişiklik gösterebilir. Daireler müsaitlik durumuna göre bahçe kat ya da 1. kat olabilir. Özellikle 1. kat ya da bahçe katı talep etmeniz durumunda bu konuyu lütfen talebiniz esnasında Rezervasyon departmanımıza belirtiniz.

BİLİNMESİ GEREKENLER

FİYATA DAHİL OLANLAR
  • Havlu
  • Yatak örtüsü
  • İnternet
  • Elektrik
  • Su
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
  • Havalimanı aktarmaları
  • Yiyecek ve içecek
  • KDV
  • Mevduat
KİRALAMA SÜRELERİ
İPTAL KOŞULLARI

Rezervasyonu iptal etme hakkınızı kullanmak isterseniz, bir charter sözleşmesini onaylama ve iptal etme arasındaki tarih aralığına bağlı olarak aşağıdaki iptal koşulları geçerlidir;
a) İptalin varıştan 60 gün önce yapılması halinde, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 20'si olacaktır.
b) İptalin varıştan 59 gün veya daha kısa bir süre önce yapılması durumunda, muafiyet toplam kiralama fiyatının% 40'ı olacaktır.
c) İptalin varıştan 15 gün veya daha kısa süre önce yapılması halinde, toplam kiralama fiyatının% 100'ü talep edilecektir.

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Konum
Misafirperverlik
Temizlik
Konfor
Kalite
5.0 Puanınız
Görsel Ekle

VİLLA LOKASYONU

GÜNLÜK FİYATLAR

REZERVE EDİN

18+ Yaş
+
-
6-17 Yaş
+
-
Henüz sizden hiçbir ücret alınmayacaktır. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

BİLGİ İSTEYİN