MEKAN EKLE
  • Bildiriminiz Yok.

Bildirimleriniz : 0 listler

Giriş Yap

AÇIKLAMA

Kır düğünleri, sünnet düğünleri, şirket toplantıları, partiler, lansmanlar, konserler, eventler, kahvaltı ve hobi bahçeleri, gibi özenle hazırlanmış bölümlerden oluşan, muhteşem doğa manzarasıyla hizmet veriyor. Çocuklara yönelik oyun parkının’da bulunduğu bahçemizde yine çocuklara yönelik at hindi, tavuk, ördek, kaz, tavşan, bıldırcın gibi hayvanlarımız bulunmaktadır Defnelerle ile çevrili bahçesinde, zeytin, palamut ve çitlembik, mandalin ağaçları ile süslenmiştir.

Zerde’de tamamı açık olan bahçesinin yanı sıra kış şartlarında da misafirlerini ağırlayabileceği kapalı alanı bulunmaktadır. Düğünlerde oturmalı düzende 1200’e kadar, kokteyl düzeninde 2000’e varan kişi sayısına ulaşabilen, şirket ve motivasyon toplantıları için kapalı salonunda ise; tiyatro düzeninde 70 kişi ağırlayabiliyor. Ayrıca 8 adet bahçe içersinde kamelyaları bulunmaktadır.

Zerde 2012 yılı itibariyle yeni ve farklı konseptiyle hizmete açılmıştır. Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren zerde, müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda elde ettiği başarılı organizasyonlarıyla anılmaktadır

GALERİ

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Lezzet
Ortam
Servis
Fiyat
5.0 Puanınız
Görsel Ekle

Share via
Copy link
Powered by Social Snap