Açıklama

R&B, disco ve pop müziğin efsanevi sanatçısı, The Queen of Disco Ms. Gloria Gaynor “Never Can Say Goodbye” turnesi kapsamında 22 Haziran 2019’da Yalıkavak Marina’da!

“I will survive”, “Never Can Say Goodbye”, “Stop in the Name of Love” ve “I Am What I Am” gibi hit parçaları ile dünya müzik piyasasında efsaneleşen ve milyonlarca albüm satan The Queen of Disco Ms. Gloria Gaynor, Yalıkavak Marina’nın sezon açılışı için Bodrum’a geliyor. Gloria Gaynor, 22 Haziran tarihinde Türkiye’nin en lüks etkinlik merkezlerinden “Yalıkavak Marina Konser Sahnesi”nde hayranlarıyla buluşacak.

Biletinizi Biletix web sitesinden http://www.biletix.com/etkinlik/Y9M01/IZMIR/tr veya Biletix satış noktalarından alabilirsiniz. 4 kişilik özel VIP masa rezervasyonu ve daha fazla bilgi için 0252 311 06 00 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da event@yalikavakmarina.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

The Queen of Disco Ms. Gloria Gaynor’ı dünyanın 1 numaralı süper yat marinasında özel VIP koltuğunuzda izlemek için biletinizi hemen alın.