Sıkça Sorulan Sorular

Aslında kimse ``nasıl yapılır`` diye sormadan hazırladık bu sayfayı ve siz sordukça güncelleyeceğiz. Hazır mısınız anlatıyoruz...

İşletmemi BodrumFinder'a nasıl eklerim?

İşletmenizi eklemeden önce, zaten eklenmiş olmadığına emin olun. Buradan işletmenizin adını yazarak aratın, eğer eklenmemişse başlayabiliriz.

  • Her şeyden önce sağ üstten “ÜYE OL”un ve daha sonrasında gene sağ üsten “YÖNETİCİ OL” butonuna tıklayarak yönetici olun, sonrası mı beş dakikalık iş.
  • Yönetici olduktan sonra sağ üstte “LİST EKLE” butonuna tıklayarak işletmenizi eklemek istiyorsanız “LİST EKLE” etkinliğinizi eklemek istiyorsanız “ETKİNLİK EKLE” butonuna basarak yönergeleri izleyebilirsiniz.

İşletmem BodrumFinder'a zaten eklenmiş, ne yapmalıyım?

“İşletmenizi Sizden İyi Kimse Tanıtamaz”. Herşeyden önce üye olmanız, ardında sol üst köşeden “YÖNETİCİ OL” butonuna tıklayarak yönetici olmanız lazım. Akabinde, işletmenizi buradan aratın, ve işletme sayfanızı açın ve sağ en altta “Hak Talebinde Bulun” butonuna tıklayarak “Bu işletme benim, benden iyi kimse tanıtamaz” deyin.

Sizi kutlarım, siz butona tıklar tıklamaz bize bildirim geldi, “Bu işletme için hak talebinde bulunuldu” diye. Biz sizin gerçekten bu işletmede yetkili bir görevde olduğunuzu, ismi geçen işletmeyi arayarak onay alır almaz işletmeyi size atıyoruz. Siz artık sağ üstten, profil sayfanıza giderek “Listler” sekmesine tıklayıp, işletmenizi görebilirsiniz. Eğer adı geçen işletmeyi aradığımızda “Biz bu kişiyi tanımıyoruz” derlerse,  yedi cihan gelse vermeyiz. 🙁

İşletmemde düzenleme yapmak istiyorum.

Bu çok iyi fikir, bizce de işletme sayfanızda zaman zaman değişiklikler yapmak çok iyidir.
İşletme sayfanızda düzenleme yapmak için sağ üstten “Profil” sayfanıza gidip “Listler” sekmesine tıklayınca eklemiş olduğunuz işletme listini göreceksiniz.  İşletme adınızın sağ tarafında “Daha Fazla” yazısına tıklayınca açılır menüden “Düzenle”yi seçmeniz yeterli. Artık düzenlemeye başlayabilirsiniz, kolay gelsin şimdiden.