Yardım Merkezi

NASIL ÇALIŞIR?

BodrumFinder'a İŞLETMEMİ, ETKİNLİĞİMİ NASIL EKLERİM? VE KAFANIZA TAKILAN SORULARA CEVAPLAR...

01

ÜYE OL

Bodrum'da bir işletme sahibiyseniz, bir etkinilik düzenliyorsanız veya iş ilanı eklemek istiyorsanız önce siteye üye olmalısınız.

02

PLAN SEÇ

Eksiksiz bir Bodrum rehberi oluşturmak istiyoruz, bu sebepten herkes ücretsiz planı seçip işletmesini ücretsiz olarak ekleyebilir. Bazı avantajlar sunduğumuz diğer paketleri hiçbir zaman kullanmak zorunda değilsiniz.

03

SAYFANI OLUŞTUR

Her işletmenin özel bir sayfası var ve bu sayfayı oluşturmak çok kolay, siz sadece bilgilerinizi giriyorsunuz, biz kontrol edip yayına alıyoruz. İşletmenizi bizim eklememizi isterseniz lütfen info@bodrumfinder.com adresine mail atın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan ve sıkça sorulması muhtemel soruların cevaplarını altta bulabilirsiniz.

Biz Kimiz?
Biz kimiz ve nasıl çalışıyoruz?

BodrumFinder, Bodrum’un modern bir rehberidir. Türkçe ve İngilizce yayın yapan web sitemize ilerleyen zamanlarda Rusça dil seçeneğini de ekleyeceğiz.

Blog sayfamızda Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere güzel bir tatil geçirmelerini sağlayacak tavsiye bilgiler verirken Bodrum Rehberi sayfamızda da Bodrum’daki tüm işletmelerin özel bir web sayfası bulunur.

Ücretsiz olarak işletmenizi www.bodrumfinder.com'a ekleyebilirsiniz. Yılda bir kere sayfanızı yenilemeniz gerekir, web sitemizi güncel tutmak için bunu yapıyoruz. Sayfanızı yenilerken de hiçbir ücret ödemek zorunda kalmayacaksısnız. Sadece bir tuşla yayında kalmak istediğinizi belireceksiniz.

İşletmemi neden BodrumFinder'a eklemeliyim?

İnternet kullanıcılarının %80'i bir şey ararken listelenmiş bir rehbere yönelirler, bu yüzden ister işletmenizin bir web sitesi olsun, ister popüler bir işletme sahibi olun BodrumFinder'da olmak size katkı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Diğer yandan ve bizce en önemlisi hayatınızı kolaylaştıracak birçok özelliği de kullanarak hem zaman kazanacak ve hem de işletmenizi, etkinliğinizi ve iş ilanınızın hedef kitlenize daha hızlı ulaştıracaksısnız.

Ücretsiz mi?

Yerli ve yabancı turistlerin ve yerli halkın aradığını daha rahat bulacağı eksiksiz bir rehber oluşturmak istiyoruz. Bu sebepten her işletmenin BodrumFinder'da olması için de oluşturduğumuz üç abonelik planından biri 'ücretsiz' bir abonelik paketi. 

Ücretsiz abonelik paketimizin dışında ekstra hizmetler sunduğumuz iki abonelik paketi daha bulunuyor. Eğer sadece işletmemi eklemek istiyorum diyorsanız kesinlikle ücretsiz aboneliği kullanmanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Yapılır?
İşletmemi nasıl eklerim?

Öncelikle BodrumFinder'a sağ üst köşeden üye olmalısınız. Üye olduktan sonra da gene sağ üst köşeden kullanıcı isminize tıklayıp açılan pencereden 'Yönetim Paneli'ne tıklayın.

Açılan yönetim paneli sayfasının sağ üst köşesindeki 'İçerik Sağlayıcı' açılır butonuna tıklayıp 'Abonelik Paketleri' sayfasına gidip tercih ettiğiniz abonelik paketini seçin.

Artık işletmenizini eklemeye hazırsınız. Yönetim paneli sayfanıza gidip sağ üsten 'List Ekle' butonuna basarak işletmenizin ait olduğunu düşündüğünüz grubu seçtikten sonra yönergeleri izleyebilirsiniz.

Dilerseniz işletmemi nasıl eklerim videomuzu buradan seyrederek ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Nedir bu 'List Türleri'?

İşletmelere farklı özellikler eklemek için gruplara böldük. 'Yeme-İçme' list türü restoran, kafe, pastane gibi işletmeler için oluşturulan bir grupken, 'Sağlık' list türü eczane, klinik, hastane ve veteriner gibi işletmeler için oluşturulmuş list gruplarıdır. 

Siz de ait olduğunuz grubu seçip işletmenizi eklemeye başlayabilirsiniz.

'Öne Çıkan Özellikler' nedir?

İşletmenizi öne çıkaracak özellikler ekleyerek sayfanızı ziyaret eden misafirlerinize ek bilgiler sunabilirsiniz. Örneğin; 'Deniz manzaralı', 'Çocuk için uygun mekan', 'Canlı müzik' gibi detayları belirtebilirsiniz.

Eğer sizin için hazırladığımız 'Öne Çıkan Özellikler' listesine eklememizi istediğini bir detay olursa lütfen bizimle iletişime geçin...

İşletmem zaten BodrumFinder'da var, ne yapmalıyım?

Ekibimiz zaten işletmenizi eklemişse, işletmenizin sayfasına gidip sağ alt köşedeki 'List Sahibi' kutucuğundan 'Hak Talebinde Bulun' linkine tıklayıp işletmenizin sayfasının yönetimini size devredilmesini isteyebilirsiniz.

Arkadaşlarımız en kısa zaman içerisinde sizinle iletişime geçip 'Hak Talebi'nin doğruluğunu onayladıktan sonra syafanızın yönetimini size devredeceklerdir. 

Artık 'Yönetim Paneli' sayfanıza gidip sol taraftaki yönetim panelindeki 'Listlerim' sekmesine tıkladıktan sonra düzenlemek istediğiniz List'inizin sağındaki kalem ikonuna tıklayıp işletme sayfanızı düzenleyebilirsiniz.