Теперь Закрыто
  • Просмотрено - 199

Описание

Gekko Cocktail & Whisky Bodrum

Bodrum’un en prestijli barlarından birisi Gekko, Bodrum Barlar Sokağı’nın en şık mekanlarından bizce. Mekanın konsepti ise ‘Kokteyl & Whisky’. Mekanın sahibi aynı zamanda işletmecisi olan Ertan Engin. Ertan Bey uluslararası bir kokteyl uzmanı olduğu için inanılmaz lezzetli kokteyller sizi bekliyor Gekko’da.

Saat 21:00 gibi açılıyor mekan ve 05:00’ kadar da house müzik eşliğinde eğlence devam ediyor. Eğlence deyince hoplayıp, zıplayıp dans edeceğiniz bir mekan gelmesin aklınıza. Sakin, samimi bir ortamda birbirinden güzel kokteyller, viskiler tadıp sohbet edebileceğiniz bir mekan Gekko. Mekanda canlı müzik yok ama alanında isim yapmış DJ’ler oluyor DJ kabininde. Barmenleri ise İstanbul’dan transfer ve işinin ehli Barmen Dede.

Birbirinden değişik kokteylleri tadacağınız mekanda, Ertan Bey’in mutlaka tatmanız gereken kokteyl tavsiyesi ise ‘Hüseyin’. Yakın illerden ve gece diğer mekanlardan bu kokteyli tatmaya gelen müşterilerinin olduğunu belirtiyor Ertan Bey.

‘Ben viski içerim’ derseniz, Bodrum’un en geniş viski yelpazesine sahip mekanlardan biri Gekko. Mekanı bu kadar anlattıktan sonra fiyatlar sizi korkuttu değil mi? Hiç gerek yok, fiyat ortalaması diğer mekanlara göre hemen hemen aynı.

Aperatif bir şeyler ararsanız içkinizin yanında; erik ve bamya turşusu ikram ediliyor. Ayrıca kendi yaptıkları kurutulmuş meyveleri servis ediyorlar mekanda. Hem güzel, sakin müzikler dinleyip hem de kaliteli içkilerlerle samimi bir ortamda sohbet etmek istiyorsanız size Bodrum merkezde Mandalin Sound’un sokağında bulunan Gekko’yu tavsiye ediyoruz.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Теперь Закрыто UTC + 3