Описание

Little Burger Shop By The Sea

Gümüşlük sahilinde onlarca balık restoranın arasında küçük bir hamburger restoranı var; Little Burger Shop By The Sea. “Gümüşlük sahiline gelip de hamburger mi yenir” diye düşüneceksiniz, bu hataya düşmeyin biz düştük!

Gümüşlük’ün yerel halkı arasında zaten çok popülerler. Yaz tatili için Bodrum’u tercih eden ve tatil boyunca balık yemek istemeyen veya öğlen hızlı ve lezzetli bir atıştırmalık yemek isteyenlerin de uğrak mekanı olmuşlar sekiz yıl içerisinde.

Nedir Little Burger Shop By The Sea’nin hamburgerlerini özel kılan; İşletmenin sahibi Ceki Bey’in Texas’da kasaplık deneyim olduğu için eti iyi bildiğini söylüyor. Kullandıkları etleri de yerel bir kasaptan alıyorlar. Organik beslenen hayvanları tercih etmeye özen gösterdiklerini söylüyor Ceki Bey. Hamburgerlerinde kullanacakları etleri özenerek seçip, belli bir süre dinlendiriyorlar.

Ceki Bey ve eşi İpek Hanım bu işin mutfağından yetiştikleri için ekmeklerini, köftelerini kendileri yapıyorlar. Ekmek, hamburgerin en önemli nüanslarındandır, Little Burger Shop By The Sea de ev yapımı ekmeklerinde hiçbir katkı maddesi kullanmadıklarını belirtiyor. Ekmekleri mekanın üst katındaki imalathanelerinde yapıyorlar.

İşin teknik kısmını bir kenar bırakıp menülerini anlatalım biraz. 13 çeşit hamburger bulunuyor menülerinde. Hamburger dışında Tost çeşitleri, Falafel, Çıtır Tavuk, elbette Patates Kızartması, taze Meyve Suyu, ev yapımı Limonata, mutlaka tatmanızı tavsiye ettiğimiz Margarita ve Bira çeşitleri bulunuyor menülerinde. Little Burger Shop By The Sea’nin Margarita’sı ve ev yapımı Limonata’sı hamburgerleri kadar popülerdir müdavimleri arasında.

Hamburger çeşitleri arasında en çok ilgi Bufalo Burger ve Cheeseburger kayıyor. Her zevke göre bir hamburger bulabilirsiniz 13 çeşit hamburger içinde. Vejeteryan Burger ve Falafel Burger’i de çok beğeneceksiniz. Yılbaşı haftasında da Hindi Burger zamanı. Hindi Burger zamanı mekanda her zamankinden daha fazla bir yoğunluk oluyor.

Little Burger Shop By The Sea, bu kadar balık restoranı arasında çocuklu ailelere için çok iyi bir alternatif olacaktır. Hangi balık restoranına giderseniz gidin servis yapan arkadaşlara, çocuklarınız için Little Burger Shop By The Sea’den hamburger sipariş verebilirsiniz. Buradaki tüm mekanlar birbiriyle dost işletmelerdir.

Denize sıfır bir alanda bulunan Little Burger Shop By The Sea yaz, kış açık oluyor. Kış sezonunda saat 21:00’a kadar açık. Yaz sezonunda ise 23:00’a kadar açıklar. Kış sezonunda sadece salı günleri kapalı oluyorlar, yaz sezonu her gün açık. Yaz sezonunda paket servisi yok ama kış sezonunda yakın çevreye paket servisi bulunuyor. Tüm online yemek servisi platformlarında bulunuyorlar!

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Теперь Закрыто UTC + 3
  • Понедельник 12:00 - 23:00
  • Вторник 12:00 - 23:00
  • Среда 12:00 - 23:00
  • Четверг 12:00 - 23:00
  • Пятница 12:00 - 23:00
  • Суббота 12:00 - 23:00
  • Воскресенье 12:00 - 23:00