Описание

PAFTA’M BODRUM

Pafta’m Bodrum Bitez köy içinde küçük bir hediyelik eşya mağazası. Küçük dediğimize bakmayın, ürün çeşitliği ve kalitesi çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bir hediyelik eşya mağazası dediğimize de bakmayın, ürünlerin tasarımı ve kalitesi bir hediyelik eşya mağazasının çok üstünde ürünler sunuyor sizlere.

Pafta’m Bodrum’da sergilenen ürünlerinin çoğu Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki yaşayan genç tasarımcıların tasarımları. Pafta’m Bodrum’da göreceğiniz ürünlerin başka bir mağazada göremezsiniz. Peki neler satın alabilirsiniz; el yapımı seramik, porselen kupa, fincan, tabak, masa düzenleyicileri, aydınlatma ürünleri, keten kıyafetler, fular, kolye, bilezik, yüzük mağazanın öne çıkan ürünlerden sadece bazıları.

Bunlara ek olarak evinizin havasını değiştirecek tablolar ve heykeller, el yapımı bez çantalar ve doğal boyalarla yapılmış tişörtler ve pratik bir şekilde taşınan bez şezlonglar da beğenizi kazanacak ürünlerden.

Pafta’m Bodrum’da en beğendiğimiz ürünler arasında doğal boyalarla motiflendirilmiş, ham ketenden üretilen tişörtler ve crop top ve fularlar yer alıyor, mutlaka görmelisiniz bu ürünleri. Doğadan farklı malzemelerlerden elde edilen boyalarla motiflendiriliyor bu tişörtler. Nar kabuğu, soğan kabuğu gibi doğal ürünlerden elde ediliyor bu boyalar. Lakin küçük bir anekdot; bu tişörtler makinede yıkanamıyor, elde ve soğuk su ile yıkanması gerekiyor.

Tabloların modern ve sade tarzını da çok beğendiğimiz ekleyelim. Eğer modern bir tasarıma sahip evinize güzel bir dokunuş yapmak istiyorsanız bu tabloları severek duvarınıza asacağınıza hiç şüphemiz yok. İster çocuğunuzun odasına isterseniz mutfağınıza ve elbette oturma odasına asacağınız birbirinden şık tablolar bulabilirsiniz Pafta’m Bodrum’da.

Seramik tabaklar espresso bardakları ve kahve fincanları da çok şık. Beğendiğiniz ürünü sipariş olarak daha fazla sayıda üretebiliyorlar ve Türkiye’nin her yerine kargo yoluyla gönderebiliyorlar.

Bir internet sitesi de bululan Pafta’m Bodrum’un internet sitesi üzerinden satış yaptığını da ekleyelim. Ayrıca instagram hesaplarını da takip etmenizi tavsiye ederiz. Zira mağazaya gelen yeni ürünleri instagram hesaplarından hemen paylaşıyor.

Yaz/kış açık mağazanın sahipleri Bodrum’un keyfini çıkartabilmek için pazartesi günleri mağazayı kapalı tutuyorlar. Sabah 10:30 gibi açılan mağaza akşam saat 19:00’a kadar açık oluyor. Yazın açılış saati öğlen gibi, kapanış saati de akşam 23:00’a kadar uzuyor.

Особенности

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник Закрыто
  • Вторник 10:30 - 19:00
  • Среда 10:30 - 19:00
  • Четверг 10:30 - 19:00
  • Пятница 10:30 - 19:00
  • Суббота 10:30 - 19:00
  • Воскресенье 10:30 - 19:00