Описание

Turkuaz Dive Center

20 yıllık dalış tecrübemiz, alanında uzman personelimiz, tamamı sıfır ve bakımlı dalış ekipmanımız, 52 kişi kapasiteli, 18.5 metre uzunluğunda konforlu sac teknemizle Bodrum’un güzide dalış merkezlerinden biriyiz. Gelin kalite, konfor ve emniyetli dalış ayrıcalığıyla derin mavilikleri birlikte keşfedelim.

Dalış deneyimini ilk kez yaşamak isteyenler için;

Her sabah saat 10:00’da Bodrum Halikarnas İskelesi’nden kalkıyoruz. 20 dakika süren yolculuğumuz sonrası Karaada’ya dalış bölgemize varıyoruz. Dalışınızdan önce kısa bir eğitim brifingi aldıktan sonra, herkesin yanında konusunda uzman deneyimli bir eğitmenimiz olacak şekilde birebir dalışlarınızı gerçekleştiriyoruz. Maksimum 6 metre derinliğe, minimum 25 dakika dalış yapıyorsunuz. Öğle yemeğiniz, 3 çeşit olmak üzere ücrete dahil olarak ikramımız olacaktır. Dalışınızdan arta kalan zamanda maske, palet, şnorkel gibi ekipmanlarımızı kullanarak dilediğiniz gibi eşsiz Ege’nin tadını çıkarabilirsiniz. Su altında kişi başı 12-15 civarı fotoğraf ve 1-2 dakika civarında bir de videonuzu çekiyoruz. Dalışlarınızın bitiminde çekilen görüntülere ofisimizde büyük ekranda bakarak, almak istediğiniz takdirde cd ile satın alabilirsiniz. Dalışınız, öğle yemeğiniz ücrete dahil olup; yalnızca fotoğraflar ve teknemizin barından satın alabileceğiniz sıcak-soğuk içecekler ekstra ücrete tabiidir.

Lisanslı dalıcılar için;

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki dalış yaparak Bodrum’un mükemmel sualtı dünyasını tecrübe etmiş olacaksınız. Teknemizden bir rehber dalıcımız, gün içinde dalışla alakalı tüm konularda sizinle ilgilenecek ve sualtında da rehberiniz olacak. Teknemizdeki tüm dalış ekipmanlarını ekstra ücret ödemeksizin dalışlarınızda kullanabilirsiniz.

Dalış eğitimi almak isteyenler için;

PADI sistemlerinin her seviyeden eğitimlerini alabilme imkanına sahipsiniz. Eğitim ile ilgili tüm sorularınız için lütfen çekinmeden iletişime geçin.

Dalış turlarımız için en az 1 gün önceden rezervasyon yaptırmayı lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için, iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Теперь Закрыто UTC + 3
  • Понедельник 10:00 - 22:00
  • Вторник 10:00 - 22:00
  • Среда 10:00 - 22:00
  • Четверг 10:00 - 22:00
  • Пятница 10:00 - 22:00
  • Суббота 10:00 - 22:00
  • Воскресенье 10:00 - 22:00