DESCRIPTION

Kuytu Bahçe Bodrum

Bitez’de 3,5 dönümlük mandalina bahçesinde hizmet veriyor Kuytu Bahçe. Mandalina ağaçlarının altında, ferah, salaş ama rahat bir mekan. Kahvaltı masanızda otururken elinizi kaldırdığınızda ağaçlardaki mandalinalara eliniz değecek adeta.

Kuytu Bahçe’de kahvaltı sabah 09:00’da başlıyor, saat 16:00’a kadar da devam ediyor. Kış sezonunda ise kahvaltı 14:00’da bitiyor. Mekan pazartesi günleri kapalı, bunu hatırlatalım!

Serpme kahvaltıyı en az iki kişilik olarak servis edebiliyorsunuz. Tek başınıza geldiyseniz, sevgiliniz yoksa, bekarsanız, arkadaşlarınız sizi ekmişse serpme kahvaltı siparişi veremiyorsunuz. Bunun yerine serpme kahvaltının içinde olan hemen hemen her ürünün dahil olduğu kahvaltı tabağını sipariş verebilirsiniz.

Kuytu Bahçe’nin kahvaltı masalarının hemen arkasında çocuklar için küçük bir oyun alanı da bulunuyor. Ahşaptan yapılmış salıncak ve tahterevalli gibi…

Mekana rezervasyonsuz sakın gitmeyin, eylül ayında ziyaret ettiğimiz Kuytu Bahçe tıklım tıklımdı!

 

Kuytu Bahçe’nin Serpme Kahvaltısında Neler Var?

Bodrum kahvaltı mekanları arasında fenomen olan Kuytu Bahçe’nin serpme kahvaltısı gayet doyurucuydu.

Kuytu Bahçe’nin serpme kahvaltısında; üç çeşit peynirden oluşan Peynir Tabağı, üç çeşit Zeytin Tabağı, Domates ve Salatalık’tan oluşan bir tabak, Tereyağ, Bal.

Dört çeşit reçel; Portakal Kabuğu Reçeli, Havuç Rendesi Reçeli, Şeftali Reçeli, Mürdüm Eriği Reçeli. Portakal Kabuğu Reçeli’ni çok beğendik, ağızda lokum gibi dağılıyor ve aşırı tatlı değil. Ayrıca reçellerin tadına doyamaz da bitirirseniz tekrar isteme şansına sahipsiniz.

Peynirli Kabak Çiçeği Kızartması, Pişi, Peynirli Börek, bir dilim Peynirli Kek, Acuka, Sahanda Yumurta, bir Arnavut mezesi olan Long ve bir dilim Karpuz bulunuyor. Elbet de bir termos çay, masanızın başına kuruluyor kahvaltı başlamadan önce.

Kuytu Bahçe’nin serpme kahvaltısına kısaca özetleyecek olursak; doyurucu ve lezzetliydi. Börek ve Pişi masaya sıcak geldi. Masada en beğendiğimiz lezzetlerdendi Börek ve Pişi. Portakal Kabuğu Reçeli ise kahvaltı masasının en lezzetlisiydi bizim için. Kahvaltı mekanlarında yediğimiz en iyi reçellerden biriydi dilebiliriz.

Kuytu Bahçe’de ekstra olarak Menemen çeşitleri, Sucuklu Yumurta, Kavurmalı Yumurta, Patatesli Yumurta, Pastırmalı Yumurta, Su Böreği, Patates Kızartması, Sosis Kızartması, Omlet Çeşitleri gibi birçok yiyebileceğiniz lezzetli ürün bulunuyor.

Add Review

Your email is safe with us.
Quality
Atmosphere
Service
Price
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Closed UTC + 3
  • Monday Day Off
  • Tuesday 9:00 AM - 4:00 PM
  • Wednesday 9:00 AM - 4:00 PM
  • Thursday 9:00 AM - 4:00 PM
  • Friday 9:00 AM - 4:00 PM
  • Saturday 9:00 AM - 4:00 PM
  • Sunday 9:00 AM - 4:00 PM