Giriş Yap

İLETİŞİM

  • Adress : Geriş Mahallesi, Erdemil Caddesi, Gümüşkaya Sitesi,
    2. Kısım,  6414  sokak, 60/D  
    Bodrum – Muğla/Türkiye
  • Telefon : +90 541 507 84 48
  • E-Posta:  info@bodrumfinder.com

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

BodrumFinder, Bodrum’un modern bir rehberidir. 2018 yılında yayın hayatına başlayan bodrumfinder.com küçük bir Bodrum aşığı ekip. Türkçe ve İngilizceve Rusça yayın yapan web sitemize ilerleyen zamanlarda Almanca dil seçeneğini de eklemeyi planlıyoruz. Yaz sezonunda reklam kapanyalarımızın da etkisiyle aylık ortalama 100 bin trafiğe ulaşsak da hedefimiz kaliteli içerikle bu rakımı çok üstünde.

BLOG

Blog sayfalarımızda Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere güzel bir tatil geçirmelerini sağlayacak tavsiye bilgiler veriyoruz. Ayrıca tüm Bodrumlular’ın ve Bodrum işletmelerinin tavsiyelerini merakla bekliyoruz.

BODRUM REHBERİ

Bodrum Rehberi bölümümüzde Bodrum’daki tüm işletmelerin ücretsiz bir sayfası bulunur. Bodrum’daki tüm işletmeleri bu özel sayfalarında iletişim bilgileri ve kısa tanıtım yazıları gibi genel bilgilerini bulabilirsiniz. Her işletme üye olup ardından da ücretsiz olarak işletmesini Bodrum Rehberi bölümümüze ekleyebilir ya da eklenmesi için bizimle iletişime geçebilir.

REKLAM

websitemizin ana sayfa silder alanına ve banner alanlarına reklam vermek için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.