İletişim

Aklınıza takılan her türlü soru için lütfen bizimle iletişime geçin. Tanışıp sohpet edelim ve birlikte nasıl çalışabileceğimizi konuşalım...

Biz Kimiz?

BodrumFinder, Bodrum’un modern bir rehberidir. Türkçe ve İngilizce yayın yapan web sitemize ilerleyen zamanlarda Rusça dil seçeneğini de ekleyeceğiz.

BLOG sayfamızda Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere güzel bir tatil geçirmelerini sağlayacak tavsiye bilgiler verirken BODRUM REHBERİ sayfamızda da Bodrum’daki tüm işletmelerin bir web sayfası bulunur. Bodrum’daki tüm işletmeleri bu özel sayfalarında iletişim bilgileri ve kısa tanıtım yazılarını bulabilirsiniz.

Benim İşletmem Neden Yok?

Eğer Bodrum’da bir işletme sahibiyseniz BodrumFinder’da ücretsiz yer alabilirsiniz. İsterseniz üye olup ardından da yönetici olarak işletmenizi ekleyebililirsiniz. Ya da bunlarla hiç uğraşmayıp bizimle iletişime geçerek sayfanızı ücretsiz olarak oluşturup işletmenizi rehberimize ekleyebiliriz.

BodrumFinder'a Nasıl Reklam Verebilirim?

BodrumFinder’ın banner alanlarına reklam vermek isterseniz bizimle ister mail yoluyla isterseniz 0532 743 98 66 – 0541 507 84 48 nolu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.