Giriş Yap

İLETİŞİM

  • Adress : Geriş Mahallesi, Erdemil Caddesi, Gümüşkaya Sitesi,
    2. Kısım,  6414  sokak, 60/D  
    Bodrum – Muğla/Türkiye
  • Telefon : +90 541 507 84 48
  • E-Posta:  info@bodrumfinder.com

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

BodrumFinder, Bodrum’un modern bir rehberidir. 2018 yılında yayın hayatına başlayan bodrumfinder.com küçük bir Bodrum aşığı ekip. Türkçe ve İngilizce yayın yapan web sitemize ilerleyen zamanlarda Rusça ve Almanca dil seçeneğini de eklemeyi planlıyoruz. Yaz sezonunda aylık ortalama 50 bin trafiğe ulaşsak da hedefimizin kaliteli içerikle daha çok kişiye ulaşmak olduğunu bilmenizi isteriz.

BLOG

Blog sayfalarımızda Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere güzel bir tatil geçirmelerini sağlayacak tavsiye bilgiler veriyoruz. BodrumFinder, verdiği tavsiye otel, restoran, beach, bar vs… gibi mekanlardan hiçirbir şekilde ücret talep etmez. Bunları buraya yazmaktan hicab duysak da mecbur kaldığımızı belirtiriz. Zira bazı yayın orgarlarının haber yapmak için ücret talep ettiğini öğrendik. Biz tüm Bodrumlular’ın ve Bodrum işletmelerinin tavsiyelerini merakla bekliyoruz. Aynı zamanda kendilerini hatırlatmak adına bizimle iletişime geçmeleri de bizi çok mutlu eder.

BODRUM REHBERİ

Bodrum Rehberi bölümümüzde Bodrum’daki tüm işletmelerin ücretsiz bir sayfası bulunur. Bodrum’daki tüm işletmeleri bu özel sayfalarında iletişim bilgileri ve kısa tanıtım yazıları gibi genel bilgilerini bulabilirsiniz. Her işletme üye olup ardından da ücretsiz olarak işletmesini Bodrum Rehberi bölümümüze ekleyebilir ya da eklenmesi için bizimle iletişime geçebilir.

REKLAM

websitemizin ana sayfa silder alanına ve banner alanlarına reklam vermek için telefon numaralarıyla ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.