AÇIKLAMA

71 Derece Beach Club

Bodrum’daki tüm beach clublardan çok farklı 71 Derece Beach Club. Turgutreis D-Marin Marina’nın deniz içine doğru en son pontonuna kurulu olan 71 Derece Beach Club, size çok farklı bir deneyim yaşatacak.

Öncelikle Turgutreis sahilinde böyle güzel bir su bulamazsınız. Beach club neredeyse denizin ortasında olduğu için su cam gibi. 71 Derece Beach Club’ın manzarasını da çok beğeneceksiniz. Arkasında demirlemiş süper yatlar, önünde de heybetiyle size bakan Çatal Adası. Sadece manzarası için bile gidilir 71 Derece Beach Club’a.

Hemen herkes bilir, Turgutreis gün batımıyla meşhurdur. Gün batımını seyredebileceğiniz çok iyi bir konumuz var. 71 Derece Beach Club sadece bir beach club değil aynı zamanda nezih bir keyif ortamı. Kalabalıktan uzaklaşıp benzersiz bir ortamda hem güneşlenip hem de lezzetli yemekler yiyip, güzel vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Marinanın girişindeki 71 Derece restoranınından gelen yemekler beach club keyfinizi taçlandırcak. Bilmeyenler için hatırlatalım; 71 Derece, sokak yemekleri konseptiyle hizmet veren bir restoran. Restoranın menüsü çok geniş. İçli Köfte’den Hamburger’e, Kokoreç’ten tüm kebap çeşitlerine kadar aklınıza ne gelirse yeme şansınız var. Asıl sizi uyarmak istediğimiz nokta kahvaltısı. Kahvaltı menülerinde doyurucu bir serpe kahvaltının dışında Sebzeli Omlet, Menemen, Kavurmalı Yumurta gibi lezzetler de bulunuyor. Kahvaltı mekanı konusunda fakir olan Turgutreis’te güzel bir kahvaltı mekanı arıyorsanız 71 Derece çok iyi bir alternatif olacaktır.

Asıl konumuza gelelim, 71 Derece Beach Club’ın 70 kişilik güneşlenme alanı bulunuyor. Güneşlenme alanlarının yanısıra çok fazla dinlenme ve konfor alanları var. Toplamda 400 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyorlar. Güneş battıktan sonra daha da keyifli, romantik bir ortama dönüşüyor.

Güneş battıktan sonra da 71 Derece Beach Club’ta güzel müzikler dinleyip içkinizi içebilir, yemek yiyebilirsiniz. 71 Derece Beach Club geç saatlere kadar hizmet veriyor. Aklınızda bulunsun; parti, kutlama gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor 71 Derece Beach Club. Akşamları organize ettikleri bu etkinlikler 50 kişilik de olabiliyor, 400 kişilik de. Keyifli manzarası ve dekorasyonuyla 71 Derece Beach Club’ta parti yapmak bizce çok da güzel olur.

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

AÇIK UTC + 3
  • Pazartesi 08:30 - 01:00
  • Salı 08:30 - 01:00
  • Çarşamba 08:30 - 01:00
  • Perşembe 08:30 - 01:00
  • Cuma 08:30 - 01:00
  • Cumartesi 08:30 - 01:00
  • Pazar 08:30 - 01:00