AÇIKLAMA

Aquarium Gümüşlük

Gümüşlük El Sanatları Çarşısı’ndan sahilde doğru yürüdüğünüzde hemen sağınızda Gümüşlük balık restoranlarının ilki Aquarium Gümüşlük  çıkacaktır. 30 küsür yıldır Cengiz ve İlknur Çiftinin işlettiği balık restoranı buranın en eski balık restoranlarından biridir.

Yaz, kış açık olan Aquarium Gümüşlük sabah 08:00 gibi açılıyor, gece 02:00 gibi de kapanıyor. Bir balık restoranında bulunan tüm mezeler mevcut menülerinde. Cengiz bey “tüm mezeleri usulüne uygun yapmaya özen gösteriyoruz. “Bu yüzden de müdavimlerimiz bizi bu sebepten tercih ettiğini düşünüyoruz” diyor.

 

Köpoğlu, Kalama Tava, AhtapoAquarium Gümüşlük 1Aquarium Gümüşlük 2t Izgara,Ahtapot Tandır, Ahtapot Kokoreç gibi mezeler en beğenilen mezeler arasındadır. Karidesli Pilav, Ahtapotlu Pilav gibi lezzetler de bulunuyor menülerinde. Deniz ürünleriyle arası iyi olmayanların Köfte, Tavuk Izgara çeşitleri, Et Izgara çeşitleri de yeme şansı var.

Balık seçerken de servis yapan arkadaşların tavsiyelerine kulak verin. Mevsiminde hangi balıklar varsa size önereceklerdir. Çipura, Levrek balıklarının dışında Dil Balığı, Kılıç Balığı, Barbun gibi lezzetler de Bodrum’un lezzetli diğer balıklarındandır.

Tatlı olarak da Baklava, Çikolatalı Sufle, İrmik Tatlısı, Kaymaklı Ekmek Kadayıfı gibi tatlı çeşitleriyle yemeğinizi sonlandırabilirsiniz Aquarium Gümüşlük’te. Alkollü içeceklerden rakı, viski ve geniş bir şarap çeşidi bulunuyor. Unutmadan elbette yaz döneminde rezervasyon yapmadan gitmeyin.

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

AÇIK UTC + 3
  • Pazartesi Tüm gün açık
  • Salı Tüm gün açık
  • Çarşamba Tüm gün açık
  • Perşembe Tüm gün açık
  • Cuma Tüm gün açık
  • Cumartesi Tüm gün açık
  • Pazar Tüm gün açık