AÇIKLAMA

Fenerci Gümüşlük

Gümüşlük balık restoranları arasında en popüler olanlardan biridir Fenerci Restaurant. Denize sıfır konumdaki alanın manzarası en büyük avantajlarından. Elbette, 1979 yılından beri aynı yerde hizmet veren restoranın masa düzenlerine ve servislerine verdikleri önem onları popüler yapan diğer etkenlerden.

Fenerci Restaurant menülerindeki çeşitlilikle bir balık restoranından ne bekliyorsanız fazlasıyla sunuyor sizlere. Soğuk ve sıcak mezeleri arasında seçim yapmak doğrusu çok zor, hepsi de birbirinden lezzetli.

Balık seçimi yaparken de hiçbir zaman şunu yemek istiyoruz demiyoruz Fenerci Restoran gittiğimiz zaman; “ne yiyelim’ diye tavsiye istiyoruz. Mevsimin en taze balıklarından yaptıkları öneriler bizi hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Eğer spesiyal bir balık yemeği isterseniz Fener Kavurma, Dülger Kavurma ve Balık Buğulama gibi enfes lezzetleri tadabilirsiniz.

Tüm yıl açık olan Fenerci Restaurant’da rakı ve bira dışında kırmızı ve beyaz şarap içme seçeneğiniz de bulunuyor. Yaz sezonunda mutlaka rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Gündüz saatlerinde pek gerekmese de akşam üzerine doğru mekanda boş masa bulmak imkansız.

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle