AÇIKLAMA

IDYLLE DESIGN STORE

Birbirinden şık tasarımların olduğu Idylle Design Store, Yalıkavak Marina’nın çaprazında yer alıyor. Beş yıldır hizmet veren Idylle Design Store’un sahibi İdil Deveci Hanım aslen sosyoloji mezunu, bu mesleği sevdiği için moda tasarımı okumuş ve bu güzel mağazayı açmış beş yıl önce.

İdil Hanım mağazasında kendi tasarımlarının yanısıra kendi konseptine uyan farklı tasarımcılarların ürünlerini de bulunduruyor. Tüm ürünlerinin naturel ve el yapımı, yani özel üretim ürünler olmasına özen gösteriyor.

Peki Idylle Design Store’dan ne tür hediyeler satın alabilirsiniz? Takı, saç aksesuarları, çok şık hasır, bez ve örgü çantalar, ev aksesuarları, seramik tasarımlar, alabileceğiniz ürünlerden bazıları. Sadece bu kadar değil, Idylle Design Store’un yelpazesi çok geniş; çok şık yastıklar, zaman zaman özel tablolar, birbirinden şık plaj kıyafetleri ve yoga kıyafetleri de bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliği çok olsa da Idylle Design Store’u ziyaret ettiğinizde şunu anlayacaksınız; tüm ürünler özenle seçilmiş.

Mağazadaki tüm ürünler el yapımı, bu yüzden her birinden bir adet bulunuyor. Beğendiğiniz ürünün farklı bir rengini veya modelini isterseniz kişiye özel olarak yeniden tasarlayabiliyorlar. Idylle Design Store, ürünlerini sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya güvenli bir şekilde gönderiyor.

Idylle Design Store’u daha önce ziyaret etmiş olabilirsiniz, size tavsiyemiz her yolunuz düştüğünde uğrayın! Çünkü her hafta yeni tasarımlar mağazadaki yerini alıyor. Idylle Design Store’un bu şık tasarımlarını görüp çok pahalı bir fiyat politikası olduğunu düşünmeyin, fiyatları makul düzeyde diyebiliriz.

Bodrum’a gelip de özel bir şeyler satın almak isterseniz mutlaka Idylle Design Store’a uğramanızı tavsiye ederiz. Sadece ismi popüler olmuş markaların yerine Idylle Design Store’dan el yapımı bu özel tasarımlardan kendinize veya sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.

web : www.idylle.co
instagram : www.instagram.com/idylle.co
Telefon : +90 533 457 44 77
Konum : googlemaps

Değerlendirme - 1

Gülten Pur

Gülten Pur

Sizleri İnstegram Sayfamı Ziyarete Davet Ediyorum,
Benimle Çalışmak İstermisiniz?
File Tasarım lar Türkiye’de Bir İlktir.
Yazisal ve Görsel Medyada ana haberde tanıtılmıştır.
atolye_gülten_. Gülten Pur

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

KAPALI UTC + 3
  • Pazartesi 11:00 - 20:00
  • Salı 11:00 - 20:00
  • Çarşamba 11:00 - 20:00
  • Perşembe 11:00 - 20:00
  • Cuma 11:00 - 20:00
  • Cumartesi 11:00 - 20:00
  • Pazar 09:00 - 17:00