İZLENİM

Bodrum otel tavsiyemizde şimdi sizi saklı bir cennete götürüyoruz; Le Meridien Bodrum Beach Resort. Le Meridien Bodrum Beach Resort, Bodrum’a yeni bir soluk getirdi. Otelin olanakları, konumu, konforu, manzarası vb. oteli öne çıkaracak özellikler uzadıkça uzuyor. Bodrum Yarımadası’nın en ayrıcalıklı koyunda yer alan Le Meridien Bodrum Beach Resort, 83 bin metrekarelik peyzajlı bahçelerin içinde saklı kalmış bir cennet adeta.

Ama şunu belirtelim Bodrum merkeze biraz uzaksınız, arabayla yaklaşık 30-40 dakika kadar. Diğer yandan havaalanına ise 15 dakika yakınlıktasınız. Le Meridien Bodrum Beach Resort o kadar kapsamlı bir otel ki eğer 3-5 günlük kısa bir tatil planladıysanız zaten otelinizden çıkmak istemeyeceksiniz.

Tekrar otelden bahsedecek olursak; nefes kesen panoramik manzaralı odaları, suitleri, rezidansları ve villalarıyla hizmet veren otel, ayrıca Türkiye’nin bütünsel ve sağlık hizmetlerindeki lideri Vitalica Wellness ile kendinizi yeniden canlanmış hissetmenizi garanti altına almak için bütünsel bir dizi güzellik bakımı ve unutulmaz deneyim sunuyor.

650 metrelik şık kum plajı, özel bir koyun ve hiç çıkmak istemeyeceğiniz mis gibi bir denizin önüne serilmiş. Le Meridien Bodrum Beach Resort’un beş restoranı ve dört barı var; Bodrum Blue Mediterranean Restaurant’ta otantik Akdeniz lezzetleri ve Bodrum Blue Seafood Restaurant’ta Ege’ye özel meze ve taze ot çeşitleri tadabilirsiniz. Stella Restaurant’da koya hakim panoramik manzarası eşliğinde dry aged etleri damak tadınıza göre sunuluyor. Asya Pasifik mutfağından lezzetler ise Toro Pan-Asian Restaurant’da sizlerle buluşuyor.

Beach Bar ve Peninsula Bar’da özel kokteyller ve deniz kenarında enfes içeceklerle kendinizi şımartabilirsiniz. Ve tabii ki, sakin bir gün geçirmek isteyen konuklar, 24 saat çalışan oda servisinden odalarına içkilerini ısmarlayıp, ayaklarını uzatıp, gözlerini yarımadanın güzelliğinden ayırmadan keyif yapabilir.

Saklı cennetteki Bodrum otel tavsiyemiz Le Meridien Bodrum Beach Resort’un en uygun fiyatlı rezervasyon seçeneklerine bu linkten ulaşabilirsiniz ——> Le Meridien Bodrum Beach Resort

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Genel Puan
Oda
Konum
Yemek
Misafirperverlik
3.0 Puanınız
Görsel Ekle