İZLENİM

Gümüşlük sahilinin tam kalbinde yer alan Liman Hotel aslında çok eski bir otel, fakat iki yıl önce el değiştiren otel yeni sahiplerin ellerinde bambaşka bir otele dönüşmüş. Modern ve konforlu odaları, şık dekorasyonu bizi küçük bir şoka uğrattı doğrusu. Liman Hotel’in yeni hali çok güzel olmuş.

Liman Hotel 10 odalı bir butik otel. Bir yetişkin oteli olan Liman Hotel çocuk misafir kabul etmiyor. Oda+kahvaltı konseptiyle hizmet veriyorlar ve dört mevsim açıklar.

Odalarının yedi tanesi Gümüşlük’ün muhteşem deniz manzarasına bakıyor. Bazı odalarda bu eşsiz manzaraya bakan pencerelerinin önünde şık bir jakuzi bulunuyor. Jakuzi keyfi yapmayı sevenlere şiddetle bu odaları tavsiye ediyoruz.

Gezdiğimiz odaların bazılarında ise deniz manzaralı Fransız tarzı küçük balkon bulunuyor. Küçük bir fransız masa ve sandalyeleri balkonları odaları da çok beğendik. Elbette bu küçük fransız tarzı balkon Gümüşülük’ün o rüya gibi manzarasına, denizine bakıyor. İtiraf edelim bu odalarda konaklayacakları kıskanıyoruz…

Liman Hotel Gümüşlük’ün en üst katında geniş bir teras bulunuyor. Terasta sabahları kahvaltı servisi yapılıyor. Biliyoruz, tekrarlıyoruz ama terasın manzarası da eşsiz. Tüm Gümüşlük sahili ayaklarınızın altında. Teras küçük bir kafe/bar gibi bir yer. Şık masalara bir bar eşlik ediyor. Akşamları terasta manzaraya karşı bir şeyler içip güzel vakit geçirebilirsiniz.

Terasta yapacağınız kahvaltıda serpme Türk kahvaltısı veriliyor. Bunun yanında bowl tarzı kahvaltı seçenekleri de var menülerinde. Ayrıca teras bölümünde akşam yemeği servisi de bulunuyor. Teras için son not; terasın ayrı bir girişi var ve buraya dışarıdan misafir kabul ediyorlar.

Liman Hotel Gümüşlük en iyi Bodrum butik otelleri arasanda yerini aldı bizim için. Hem Bodrum’un en güzel beldelerinden biri olan Gümüşlük’te yer alması hem otelin şıklığıyla düşünmeden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Liman Hotel Gümüşülük’ten rezervasyon yaptırmak için bu linki kullanabilirsiniz —-> Liman Hotel Gümüşlük

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Genel Puan
Oda
Konum
Yemek
Misafirperverlik
3.0 Puanınız
Görsel Ekle