AÇIKLAMA

Magi Beach

Yalıkavak, Tilkicik Koyu’ndaki Magi Beach mavi bayraklı denizi ve okaliptüs ağaçları ile çok şık ambiyans sahip. 1970’li yıllarda üç şezlong, iki masayla hizmet vermeye başlayan Magi Beach, şu an Bodrum’un en iyi beach clublarından biri.

Magi Beach, Bodrum beach clubları arasında bizim de favori mekanlarımızdan. Hem ortamı, hem aktiviteleri hem de rahat bir aile ortamı, hem de uygun fiyatlı olması beğendiğimiz özelliklerinden. Biz bir eksiklik olarak görmüyoruz ama kum sahil tercih edenler için not düşelim, Magi Beach’in bir kum sahili yok. Geniş, konforlu bir iskelesi, iskelenin hemen arkasında de geniş güneşlenme alanları mevcut.

Aşırı yüksek seste müzik çalan beach clublardan biri değil Magi Beach. Misafirleri rahatsız etmeyecek seviyede yabancı müzikler çalıyorlar. Buraya hem güneşlenmek hem de kafa dinlemek için gelebilirsiniz. Her ne kadar kum sahili olmasa da çocuklu aileler için ideal bir beach club olduğunu düşünüyoruz.

Magi Beach deniz berrak ve durgun bir suya sahip. Yaz sezonunda denizi durgun oluyor, dalga yok denecek kadar az. Mekanda çok geniş aktivite seçenekleri bulunuyor. Beach Voley, Ayak Tenisi, Langırt, Masa Tenisi, Outdoor Fitness alanı bulunuyor Magi Beach’te. Fitness alanındaki ekipmanların çeşitliliği burayı açık bir spor salonuna çevirmiş adeta.

Magi Beach’in restoranını da beğeneceğiniz düşünüyoruz. Lahmacun, pide, pizza gibi taş fırın ürünleri, hamburger, midye ve snack atıştırmalıklar sunan mutfağından aynı zamanda uluslararası lezzetlerler de yiyebilirsiniz. Ayrıca kahvaltı servisi de bulunuyor Magi Beach’te. Kahvaltısının da çok sevildiğin belirtelim. Serpme kahvaltıları da uygun bir fiyata sahip.

Her yıl 19 Mayıs’ta sezonu açan Magi Beach, ekim ayı ortalarına doğru sezonu kapatıyor. Sabah 10:00’dan 20:00’a kadar hizmet veriyor Magi Beach. Son olarak mekanın ortamının şıklığı, olanakları burada her türlü etkinliğe müsade ediyor. Düğün, kutlama gibi etkinler de yapılıyor Magi Beach’te zaman zaman.

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

AÇIK UTC + 3
  • Pazartesi 09:00 - 00:00
  • Salı 09:00 - 00:00
  • Çarşamba 09:00 - 00:00
  • Perşembe 09:00 - 00:00
  • Cuma 09:00 - 00:00
  • Cumartesi 09:00 - 00:00
  • Pazar 09:00 - 00:00