AÇIKLAMA

Melengeç Türkübü

Melengeç Türkbükü’nü daha önce gidenler ne kadar kötü deneyimleri varsa çöpe atabilir, keyifli  vakit geçirenler ise yenilerini ekleyeceklerine bilmeliler. Zira Melengeç Türkbükü’nün işletme sahipleri 2023 yılında değişti.

Misafirperver, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, dinamik, ama konfora da önem veren bir anlayışla hizmet veren bir işletme olmak için çaba sarf ediyorlar.

Melengeç Gümüşlük ile Melengeç Türkbükü kardeş işletmeler. Gümüşlük’teki ambiyansa yakın bir ambiyans bulacaksınız Türkbükü’nde. Ana yemekler, meze çeşitliliği ve lezzeti hemen hemen aynı. Daha önce Gümüşlükte çalışan aşçı ve servis hizmeti veren çalışanlarının bazıları şimdi Melengeç Türkbükü’nde hizmet veriyor.

İki işletme arasındaki en büyük fark fiyatlar; Melengeç Türkbükü’nün fiyat politikası Gümüşlük’teki mekan kadar yukarıda değil. Melengeç Türkbükü’nün fiyatları Bodrum balık restoranları fiyat ortalamasıyla aynı diyebiliriz.

Melengeç Türkbükü’nün müdavimi olacağınız birkaç tane daha özelliği var. Melengeç Türkbükü’nün sabahları kahvaltı servisleri de var. En önemlisi denize sıfır olan mekanda güneşlenme alanları da mevcut. Bir beach club değil ama misafirlerine gün boyu keyifli bir ortam yaratmak için iskelesinde sınırlı sayıda şezlongları mevcut. Belli bir harcama limitiyle gün boyu şezlongları kullanabilirsiniz.

Mekanın hemen girişinde büyük bir bar bulunuyor. Melengeç Türkbükü’ne dinamizm katan bu barı seveceğinizi düşünüyoruz. Buna ilaveten geç saatlerde eğlencenin dozunun artmasını istiyorsanız yolun hemen karışısında sizin için hazırlanmış çok özel bir bölümleri de bulunuyor.

Nostaljik parçalar eşliğinde eğlenmek, dans etmek ve içkinizi yudumlamak isterseniz size burayı tavsiye ediyoruz. Yeni açılan bu bölüm 80’ler, 90’lar konseptiyle, şık dekorasyonuyla size gerçek anlamda bir nostaljik bir bar hizmeti veriyor. İlerleyen zamanlarda Melengeç Türkbükü’nün en özel mekanlarından biri olacağını düşünüyoruz.

Bir balık restoranı deneyimini tam anlamıyla yaşayacağınız Melengeç Türkbükü’nün enfes Türkbükü manzarasını da es geçmemek gerekir. Tüm masalar deniz manzaralı, masalar dip dibe değil. Tüm masalar bir diğer masanın sohbetine maruz kalmayacak aralıkta.

Meze çeşitliliği ve balık yemeklerini uzun uzun anlatmak istemiyoruz. Tavsiyemiz servis yapan arkadaşların önerilerine kulak verin. Balık restoranlarında meze çeşitliliği hemen hemen aynıdır. Melengeç Türkbükü’nde de 30’un üzerinde sıcak ve soğuk meze bulunuyor. Sizi sadece misafir ağırlamaktaki seviyeli samimiyetle değil, mezelerinin lezzetiyle de mutlu edecekler.

Balık siparişinizi hemen vermeyin, çoğu zaman lezzetli soğuk ve sıcak mezeler size fazlasıyla yetecektir. Kalabalık bir masaysanız, ortaya tadımlık bir balık masanıza lezzet katacağına da şüpheniz olmasın.

Restoranda tatlı olarak Sufle, Dondurmalı İncir Tatlısı, İrmik Tatlısı yeme şansınız var. Ayrıca tatlı ve meyveyi ikram olarak servis ediyorlar, kesinlikle adisyona eklenmiyor.

Deniz ürünleriyle arası iyi olmayanlar için tavuk köfte, makarna ve et yemeklerinin olduğunu da belirtelim.

Sabah saat 08:00 gibi hizmet vermeye başlayan Melengeç Türkbükü gece geç saatlere kadar size keyifli bir ortam sunuyor. Son olarak Melengeç Türkbükü’ne tekne ile yanaşabilirsiniz, küçük bir iskelesi bulunan mekan tekneleriyle yanaşan misafirlerini de ağırlıyor.

 

Melengeç Türkbükü Rezervasyon : 0545 106 48 48 – 0252 377 56 13

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

AÇIK UTC + 3
  • Pazartesi 08:30 - 01:00
  • Salı 08:30 - 01:00
  • Çarşamba 08:30 - 01:00
  • Perşembe 08:30 - 01:00
  • Cuma 08:30 - 01:00
  • Cumartesi 08:30 - 01:00
  • Pazar 08:30 - 01:00