İZLENİM

Bodrum’un yeni lüks butik oteli Radisson Collection Hotel Bodrum, Aspat Koyu’nde yer alıyor. Bodrum merkeze yaklaşık 30 dakika uzaklıkta bulunan otelde, Aspat Koyu’nun muhteşem sahil şeridini ve sakin sularını hayranlıkla seyretmek için deniz manzaralı balkon veya teras seçeneklerine sahip 80 oda ve süit mevcut. Odanızın terasından veya balkonundan Kos Adası’nı görmeniz mümkün!

Otel misafirleri, açık ve kapalı havuzlar, Akdeniz ve dünya mutfaklarından yemekler sunan bir sahil restoranı, barı, spa ve fitness merkezi, toplantı ve etkinlik tesisleri gibi olanaklardan yararlanabilirler.

Radisson Collection Hotel Bodrum, kendi özel kum plajıyla 400 metrelik bir sahil şeridine sahip. Bodrum’un karmaşasından kurtulmak isteyenler, lüks bir butik otel olan Radisson Collection Hotel Bodrum’u çok sevecek. Her ne kadar çocuklu aileler için aktivite olmasa da; hem manzaralı odaları, hem kum plajı, hem de geniş çim güneşlenme alanı ile her tatilinizde ilk tercihlerinizden biri olacaktır.

Bodrum otel tavsiyelerimiz arasında en lüks butik otellerden biri olan Radisson Collection Hotel Bodrum’a bir an önce rezervasyon yaptırmak isteyenler, en uygun rezervasyon seçeneklerine bu linkten ulaşabilirsiniz ——-> Radisson Collection Hotel Bodrum

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Genel Puan
Oda
Konum
Yemek
Misafirperverlik
3.0 Puanınız
Görsel Ekle