DESCRIPTION

Kâtip Bodrum

Kâtip Bodrum, Bodrum’un en iyi butik otellerinden biri olan Ha Lâ Bodrum otelin bahçesinde yer alan bir cocktail bar. Pazartesi hariç her gün 19:00 – 02:00 arasında hizmet veren mekan ‘speakeasy’ konseptiyle hizmet veriyor. Kış sezonunda sadece gelen özel taleplerle 10 kişi ve üzerinde gruplar ve özel etkinlikler veya kendilerinin düzenlediği konsept partiler için açıyorlar.

Bu nezih mekanda soul, funk, disco, nu disco, 80s/90s rock müzik türlerinin kaliteli örnekleriyle müziğinizi dinleyebilir, aynı zamanda arkadaşlarınızla sohbet edip kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Kâtip Bodrum’da gastronomi mezunu Ayça Aras’a ait özel kokteyller de tadabilirsiniz. Bunun yanında tabi ki yerli biralar ve scotch ve bourbon viski çeşitleri de menülerinde bulunuyor.

Şarap konusunda da seçici olan mekan sadece yerel Bodrum şaraplarını servis ediyorlar. Asıl keşfetmeniz gereken kokteyllerinden olan ‘Itır Kokteyl’i özellikle tatmanızı tavsiye ederiz. Bahçelerindeki ıtır ve limonlardan yapılan kokteyl; ne çok tatlı, ne çok ekşi, içimi kolay votkalı bir kokteyl.

Aperatif bir şeyler yemek isterseniz, mekan her gün değişen çeşitli mezeler, zeytinyağlılar ve kızarmış lezzetlerle geceyi daha da keyifli kılıyor. 500 yıllık bir Osmanlı kulesinin ihtişamı altındaki özel bahçelerinde mekanın kedileriyle birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız gitmeden mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Bodrum’un En İyi Barları yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

Add Review

Your email is safe with us.
Quality
Atmosphere
Service
Price
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Closed UTC + 3
  • Monday 7:00 PM - 12:00 AM
  • Tuesday 7:00 PM - 12:00 AM
  • Wednesday 7:00 PM - 12:00 AM
  • Thursday 7:00 PM - 12:00 AM
  • Friday 7:00 PM - 12:00 AM
  • Saturday 7:00 PM - 12:00 AM
  • Sunday 7:00 PM - 12:00 AM