Описание

BALIKÇI İSMET

Balıkçı İsmet Bitez sahilinin en popüler balık restoranlarından biridir. Denize sıfır konumu, samimi, sıcak ortamı ile hem yerli halkın hem de her yıl Bodrum tatili yapanların vazgeçemediği bir balık restoranı Balıkçı İsmet.

Bu sıcak samimi mekanda nabza göre Türk sanat müziği de dinleyebilirsiniz, arabesk müzik de. Jazz ve pop müzik de elbette dinleme şansınız var.

Bu kadar popüler bir balık restoranı olmasının sebebi elbette yıllardır aynı ciddiyetle hizmet vermesi ve ek olarak misafirlerin bir arkadaşlarının mekanına gitmiş gibi ağırlanması olduğunu düşünüyoruz.

Balıkçı İsmet’de aklınıza gelecek tüm balık restoranı mezelerini yiyebilirsiniz; Köpoğlu, Fava, Sübye, Kalamar, Karides, Ahtapot Izgara, Patlıcan Yatağında Karides, Şevketi Bostan, Tereyağlı Patlıcan…  misafirlerin en çok tercih ettiği mezeler ama meze dolabında daha birçok meze çeşidi bulunuyor.

Mezeler sizi doyurmaz da balık siparişi verecekseniz servis yapan arkadaşların tavsiyelerine kulak verin. Barbun, Kalkan, Sinarit, Fener, Lüfer, Levrek, Mezgit, Dil balığı gibi lezzetli balıkların en güzel örneklerini yiyebilirsiniz Balıkçı İsmet’de.

Balıkla arası iyi olmayanlar için Köfte ve Et Sote gibi seçenekler de var, lakin size balığı sevdirecek bir restoranda olduğunuzun altını çizmek isteriz!

Tatlı olarak Sufle, Kabak Tatlısı, Ayva Tatlısı, Fırın Helva, zaman zaman da Ev Baklavası bulunuyor menülerinde. Rakı, bira gibi alkollü içeceklerin yanında özel şarap seçeneklerinin de bulunduğunun belirtelim.

Denize sıfır bir konumda olduğunu söylemiştik Balıkçı İsmet’in. Ek olarak kapalı alanda da masaları bulunuyor. Toplam olarak yaklaşık 120 misafiri aynı anda ağırlayabiliyorlar. Denize sıfır konumdaki Balıkçı İsmet’de yaz akşamları yer bulamayabilirsiniz, tavsiyemiz rezervasyon yaptırmanız.

Balıkçı İsmet Rezervasyon: 0252 363 77 41 – 0532 605 89 59

Balıkçı İsmet Nerede: googlemaps

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник 11:00 - 01:00
  • Вторник 11:00 - 01:00
  • Среда 11:00 - 01:00
  • Четверг 11:00 - 01:00
  • Пятница 11:00 - 01:00
  • Суббота 11:00 - 01:00
  • Воскресенье 11:00 - 01:00