войти в систему

Описание

Bozukbağ Kahvaltıcısı

Göltürkbükü Mahallesinde bulunan Bozukbağ Kahvaltıcısı 12 dönüm arazi üzerine kurulu,  Çiftlikevine gelmiş hissine kapılacağınızı mekanda odun fırınından çıkan taze baget ekmeği, pişi ve pideleri mutlaka deneyin. Gene odun ateşinde pişen menemen ve yumurta iştah açan cinsten. Yeni açılmasına rağmen Bozukbağ Kahvaltıcısı tatilciler arasında çok popüler, bu popülerliği biraz da mekana gelen ünlülere ve onların medya ve sosyal medya paylaşımlarına borçlular.

Haklarını yemek de doğru olmaz mekana gelen hemen hemen herkes Bozukbağ Kahvaltıcısı’nın lezzetli kahvaltısından mest olmuşa da benziyor, anladığımız kadarıyla. Mekanın ürünleri doğal, domatesi, biberi dalından koparıp yeme şansınız dahi var, özel fırınlarında pişirdikleri ekmek, odun ateşinde pişen menemen gibi detaylar Bozukbağ Kahvaltıcısı’nın her daim kalabalık olmasının sebebi.

Bozukbağ Kahvaltıcısı’na gidemeyeceksiniz, instagram hesabını takip etmemenizi tavsiye ediyoruz, çünkü her daim odun ateşinde pişen menemen ve yumurta videoları insanın karnını açıktıran cinsten. Özenle hazırladıkları bu videolar “gel.. gel.. gel…” diye hipnotize ediyor, bizden söylemesi. 🙂

Bizim hoşumuza giden detaysa mekanın atmosferi, sandalyeler desenleri birbirinden farklı ama bir bütün duruyor, dağınık gbi görünse de kendi içinde bir bütünlük oluşturmuş, özenle dizayn edildiği belli oluyor. Kısacası Bozukbağ Kahvaltıcısı lezzetli bir kahvaltı için doğru adreslerden biri.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Теперь Закрыто UTC + 3
  • Понедельник 08:00 - 17:00
  • Вторник 08:00 - 17:00
  • Среда 08:00 - 17:00
  • Четверг 08:00 - 17:00
  • Пятница 08:00 - 17:00
  • Суббота 08:00 - 17:00
  • Воскресенье 08:00 - 17:00