Описание

Buddha Bar & Beach Bodrum

Buddha Bar & Beach Bodrum, Asarlık mevkiindeki Caresse a Luxury Collection Resort & Spa bünyesinde bulunuyor. Buddha Bar & Beach Bodrum beach club tavsiyelerimiz içinde en lüksü.

Çok büyük bir kum sahili olmasa da, kum plaj çok temiz. Denizi ise berrak bir suya sahip. Deniz yaz sezonunda hiçbir zaman dalga almıyor, bu da size keyifle yüzme olanağı tanıyor. Kum sahil dışında sağ bölümde büyük bir iskele ve kum sahilin hemen arkasında ahşap güneşlenme alanları bulunuyor. Ayrıca iskeledeki konforlu cabanaları da kullanabilirsiniz. Cabanalar için ekstra ücret isteniyor hatırlatalım.

Buddha Bar & Beach Bodrum sakin ve konforlu bir beach club isteyenler için ideal. Lakin Buddha Bar & Beach gece 02:00’a kadar hizmet veriyor. Bu lüks beach club etkinlikleriyle de sizi cezbedebilir. Dünyaca ünlü DJ’ler, her yıl geleneksel hale gelmiş Kenan Doğulu konseri ve ünlü isimlerin konserleri oluyor Buddha Bar & Beach’te.

Beach bünyesinde iki adet restoran bulunuyor. Buddha Bar & Beach’in ana restoranı, dünyadaki tüm Buddha Bar’lar da olduğu gibi Asya mutfağından lezzetler sunuyor. Beach’in sol tarafına ilerlediğinizde ise çok şık bir Yunan restoranı sizi karşılıyor; Barbarossa Bodrum.

Denize sıfır konumu, ambiyansıyla bizi kendisine aşık eden mekan, Yunan mutfağından yemekler sunuyor sizlere. Bir şubesi de Yunanistan’ın Paros Adası’nda bulunan restoran bilindik gürültülü Yunan restoranlarından değil. Sakin Yunan müzikleri esintileri eşliğinde yemek yiyebileceğiniz romantik bir mekan Barbarossa Bodrum. Mekan dışarıdan da misafir kabul ediyor. Partnerinizle romantik bir akşam yemeği için bir restoran arıyorsanız, kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir yer.

Ayrıca Buddha Bar & Beach’in içinde Vakko Patisserie ve plaj kıyafetleri satan Vakko Mare mağazası bulunuyor.

Buddha Bar & Beach ile ilgili son bir önemli bilgi verelim; mekana tekne ile yanaşıp otelin ve beach club’ın tüm olanaklarından faydalanabiliyorsunuz.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник 11:00 - 02:00
  • Вторник 11:00 - 02:00
  • Среда 11:00 - 02:00
  • Четверг 11:00 - 02:00
  • Пятница 11:00 - 02:00
  • Суббота 11:00 - 02:00
  • Воскресенье 11:00 - 02:00