Описание

Club Gümüşlük

Gümüşlük’ün en popüler ve en eski eğlence mekanlarından biridir Club Gümüşlük. Ayrıca sadece bir bar veya gece kulubü olarak hizmet vermiyorlar; beach club, restoran hizmetleri de bulunuyor. Hepsinde de kaliteyi üst seviyede tutmaya özen gösteriyorlar.

Club Gümüşlük’ü gündüzleri çocuklu aileler de sevebilir, yetişkinler ise gece yarılarına kadar Club Gümüşlük’te keyifli vakit geçirebilir. Gündüzleri hemen önlerinde bulunan kum sahilde Club Gümüşlük’ün şezlonglarını kullanabilirsiniz. Ya da denize yüzünü dönmüş masalarınıza oturup bir yandan içeceklerinizi yudumlayıp bir yandan da sahili veya Gümüşlük manzarasını seyredebilirsiniz.

Club Gümüşlük’ün konseptini ikiye hatta üçe ayırabiliriz; hem beach club olarak hem restoran olarak hem de bir eğlencesi bol bir gece kulubü olarak vakit geçirebilirsiniz.

Hem gün boyu yiyebileceğiniz hızlı atıştırmalıklar hem de ana yemekleri sizi memnun edecektir. Pide, Pizza, Makarna, Balık, Et yemekleri diye geniş bir mutfakları bulunuyor. Ayrıca mezelerinde de iddialı olduklarını söyleyelim.

Akşam saat altı gibi sahildeki şezlonglar kalkıyor, yerine yemek masaları konuyor. Kum sahildeki yemek masaları keyifli, romantik bir ortam yaratıyor, çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Club Gümüşlük’de eskiden canlı müzik konserleri de oluyordu ama bir süre için olmayacakmış. Canlı müzik yerine işinin ehli DJ’ler oluyor. Ne tür müzikler oluyor diye soracak olursanız; Türkçe pop, rock, 80’ler, 90’lardan nostaljik parçalar, ama ağırlıklı olarak popüler yabancı müzik şarkılar dinleyebilirsiniz. Ama size şöyle bir ipucu verelim; dinamik ve eğlenceli bir mekan Club Gümüşlük.

Club Gümüşlük’te her türlü alkollü içki bulunuyor ama kokteylleriyle öne çıkan bir mekan. Sayısız kokteyl çeşidi bulunuyor ama deneyimli barmenlerinin yirmiye yakın spesiyal kokteyllerinden birini mutlaka denemilisiniz. Mualla, Toma, Badem, Karakız en çok sevilen kokteyllerinden.

Sabah 09:00 gibi açılan mekan gece 01:00’a kadar hizmet veriyor. Club Gümüşlük’e temmuz ve ağustos aylarında gidicekseniz mutlaka rezervasyon yaptırın, diğer aylarda rezervasyon yaptırmanıza gerek yok.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник 10:00 - 04:00
  • Вторник 10:00 - 04:00
  • Среда 10:00 - 04:00
  • Четверг 10:00 - 04:00
  • Пятница 10:00 - 04:00
  • Суббота 10:00 - 04:00
  • Воскресенье 10:00 - 04:00