Описание

Gönülçelen Gümüşlük

Gönülçelen Gümüşlük sahilinin sağında kalan balık restoranlarının sonuna doğru yer alıyor. Hatta diğer restoranlarla aralarında 20-30 metrelik bir boş bir alan var. Denize sıfır bir konumda yer alan yirmiye yakın masaları bulunuyor. Masalarının tamamının üstü açık ve masa aralarıyla ferah bir ortam sunuyor sizlere.

Sadece yaz sezonunda hizmet veren restoran 03:00’a kadar hizmet veriyor. Nisan ayında sezonu açan restoran ekim ayının sonuna doğru sezonu bitiriyorlar.

Bir balık restoranında aradığınız ne varsa Gönülçelen Gümüşlük’de de bulabilirsiniz. Onlarca taze sıcak ve soğuk mezelerinin arasında bizim en çok beğendiğimiz Kalamar Tava, Ahtapot Izgara, elbette mezelerini lezzetli bulacağınızı düşünüyoruz.

Balık yemeklerinden ise Levrek Izgara, Barbun Tava veya ızgara, mutlaka Dil Balığı öne çıkan yemeklerden. Tatlılardan ise Fırında Helva bulunuyor menülerinde. Ama her türlü tatlıyı Gümüşlük Fırın’dan getirtebiliyorlar size.

Restoranın hemen üzerinde Batı Bar var. Yemeğinizin yedikten sonra bir bar ortamı istiyorsanız Batı Bar’a geçebilirsiniz. Bar bölümünde saat 23:00’a kadar slov jazz müzikleri çalıyorlar, 23:00’dan sonra müzik biraz hareketleniyor. Ayrıca zaman zaman canlı müziklerde bulunuyor Batı Bar’da. Son olarak Batı Bar’ın kokteylleri de iddialıdır. Cenk ve Mazbata isimli kokteylleri en beğendiklerimizden.

Akşam saat 18:00’a kadar rezervasyon yapmanıza gerek yok ama bu saatten sonra boş masa bulmanız zorlaşacaktır. Tavsiyemiz rezervasyonsuz gitmeyin.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник Открыт весь день
  • Вторник Открыт весь день
  • Среда Открыт весь день
  • Четверг Открыт весь день
  • Пятница Открыт весь день
  • Суббота Открыт весь день
  • Воскресенье Открыт весь день