Описание

Greta Gümüşlük

Greta Gümüşlük sadece Gümüşlük’ün değil Bodrum’un en özel mekanlarından biri oldu çok kısa zaman içinde. 2021 yılında açılan mekan, konseptleriyle, menüleriyle, zarif ve şık dekorasyonuyla, ve eşsiz manzarasıyla özel bir yere geldiğinizi hemen hissettiriyor.

Greta Gümüşlük, sahilde değil. Halk arasında Gümüşlük Köy İçi dediğimiz bölgenin tepesinde bir yerde yer alıyor. Tüm Gümüşlük, yakın adalar ve uçsuz bucaksız bir deniz manzarası var Greta Gümüşlük’ün. Uyaralım bu tepeye yürüyerek çıkmak pek akıllıca olmaz, kesinlikle araçla gitmelisiniz.

Kapıdan içeri girer girmez çalışanların zerafet dolu karşılaması ve ardından servisin kalitesi Greta Gümüşlük’ü daha da özel bir yer yapıyor. Bu anlattıklarımızı ancak Bodrum’un ultra lüks restoranlarında bulabilirsiniz, lakin Greta Gümüşlük’ün menülerine göz gezdirdiğimizde lüks bir restoranın fiyatlarını göremeyeceksiniz, lakin lüks bir restoranın hizmetiyle karşılacaksınız. Fiyatlar çoğu Bodrum restoranın altında desek yanlış olmaz.

Kapalı bülümde oturma alanları olduğu gibi çok geniş, bakımlı bir açık alanları da bulunuyor. Greta Gümüşlük’ü belli bir konseptle sınırlandıramayız. Restoran, Kafe, Bar, kafa dinlemek için kuytu bir mekan, arkadaşlarınızla sohbet edip bir şeyler içebileceğiniz nezih bir ortam, herkese hitap ediyor Greta Gümüşlük. Bunları yaparken de tüm konseptlere özen gösterdiklerini hemen anlıyorsunuz.

Menülerine geniş bir şekilde değinmek isterdik lakin çok geniş bir menüleri var hepsini burada anlatmak imkansız. Menülerine online olarak bu linkten ulaşabilirsiniz. Kısaca anlatmamız gerekirse  uluslararası mutfaklardan yemekler de tadabilirsiniz Türkiye’den yöresel lezzetler de. Biraz daha ipucu vermek gerekirse; Et Yemekleri, Pizza, Burger, Makarna çeşitleri, Salata çeşitleri, Risotto ve vegan yemekler bulunuyor menülerinde.

Hem sıcak hem de soğuk mezelerine de göz atmalısınız. Falafel, Çıtır Karides, Dana Carpaccio, Kuzu Kokoreç, Pastırmalı Humus, Pancarlı Kısır gibi daha birçok meze çeşidi bulunuyor. Ya da Beşlik Meze tabağını sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca çok geniş bir kahvaltı menüsü de bulunuyor. Kahvaltı menülerine şöyle bir göz attığımızda Bodrum’da hiçbir restoranda bulmayacağınız hem yöresel hem de uluslar arası mutfaklardan lezzetler eklemişler kahvaltı menülerine. Zaten yerli halk arasında kahvaltı için popüler bir mekan Greta Gümüşlük.

Tek ve çift kişilik kahvaltılar, Domuz Sosis kahvaltı, Yumurtalı Ekmek, Pancake, Sahanda Sucuk, Sahanda yumurta, Pişi Kahvaltı, Granola, Tost çeşitleri, Omlet çeşitleri, Çılbır, Eggs Benedict, Gözleme, Detoks Mix diye uzuyor kahvaltı menüleri. Ayrıca ekmeklerini de kendileri yapıyorlar, hatta bazı oteller ekmeklerini Greta Gümüşlük’ten temin ediyorlar. Her zevke göre bir şeyler bulabilirsiniz anlayacağınız üzere.

Greta Gmüşlük’ün bar bölümündeki alkollü içki çeşitliliği çok geniş, Her türlü alkollü içkiyi bulmanız mümkün menülerinde. Lounge müzik eşliğinde bir şeyler içip arkadaşlarınızla keyfili vakit geçirebilirsiniz Greta Gümüşlük’te.

Greta Gümüşlük’a sadece keyifli barı içinde gelebilirsiniz, romantik ber akşam yemeği için de, sabah kahvaltısı için de. Mekan her kitleye sevebilecekleri ortamı, menüyü sunuyor. Hatta dilerseniz bilgisayarınızı alıp, köşe bir masaya kurulup hem çalışıp hem de Greta Gümüşlük’ün keyfini çıkarabilirsiniz.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник 08:30 - 03:00
  • Вторник 08:30 - 03:00
  • Среда 08:30 - 03:00
  • Четверг 08:30 - 03:00
  • Пятница 08:30 - 03:00
  • Суббота 08:30 - 03:00
  • Воскресенье 08:30 - 03:00