Описание

Hey Joe Bodrum

Konacık Mahallesi sınırları içerisinde yer alsa da Bitez Köy İçi’ne de çok uzak değil Hey Joe Bodrum. Bitez’in, belki de Bodrum’un en sıcak, en rahat kafelerinden Hey Joe Bodrum.

Hey Joe Bodrum ‘nitelikli kahve’ içebileceğiniz bir yer. Kahve çekirdeğinin üretiminden fincanınıza gelene kadarki sürecin uzmanları yönetiyor bu sıcak mekanı. Detaylarla sizi boğmadan şunu söyleyebiliriz ki eğer iyi bir kahve severseniz, Hey Joe Bodrum’un müdavimi olacağınızdan hiç şüphemiz yok. Kahve seven biri değilseniz bile, size kahveyi sevdirebilirler.

Espresso bazlı kahveler, soğuk kahveler, demleme kahveler içebilirsiniz. Kahve bazlı içeceklerin dışında elbette lezzetli içecek alternatifleriniz de bulunuyor. Kendi yaptıkları Ice Tea’leri, Zencefilli, Naneli, Çilekli Limonata, Smoothie gibi daha birçok soğuk içecek bulunuyor menülerinde. Ve elbette sıcak bitki çayları çeşitleri. Bitki çaylarını da yerel bir üreticiden temin edildiğini belirtelim.

Atıştırmalık ve kahvaltı çeşitlerine gelirsek; serpme kahvaltı yok Hey Joe Bodrum’da, fakat özel yapım sağlıklı ekşi maya ekmeklerle Hey Joe Tostu, ki mutlaka deneyin, Vegan Tost, Omlet çeşitleri, tam buğdaylı Poğaça, Salatalar ve muhteşem lezzetli kekler ve tatlılar.

Hey Joe Bodrum’a gitmeden menülerine incelemek isterseniz bu linki kullanabilirsiniz. Unsuz yapılan, kendi tarifleri olan Budapeşte Rulosu tatlısını çok beğendiğimizi de belirtelim. Ayrıca her ne kadar henüz tadamasak da Magnolia da mekanın en popüler tatlıları.

Hey Joe Bodrum’u bizim için özel bir yer yapan bir diğer etken de alt katlarını tüm sanatçılar için bir sanat galerisine çevirmeleri. Sanatçılar hiçbir ücret ödemeden bu alanda eserlerini sergileyebiliyorlar. Bu sergilerin duyurusunu Hey Joe Bodrum’un Instagram hesabından takip edebilirsiniz. Sergi açan tüm sanatçıların eserlerinden bir adet Hey Joe Bodrum’un duvarlarında görebilirsiniz.

Hey Joe Bodrum her kitleye hitap eden bir mekan. Nezih, sıcak bir buluşma noktası, bilgisayarınızı alıp sakince çalışabileceğiniz keyifli bir mekan, lezzetli atıştırmalıklarla karnınızı doyurabileceğiniz ekonomik bir yer. Kısaca herkesin keyif alabileceği bir mekan Hey Joe Bodrum.

Hey Joe Bodrum yaz/kış açık bir mekan, sadece pazar günleri kapalı. Hem kapalı hem de modern açık oturma alanları bulunuyor bu şık mekanın. Sabah saat 09:00’de açılan mekan, akşam 21:00’da kapanıyor. Dönemsel olarak açılış ve kapanış saatleri değişebiliyor,  google ve Instagram sayfalarından kontrol etmenizde fayda var.

Son olarak kahve severlere hoşuna gidecekleri bir not ekleyelim; Hey Joe Bodrum çekirdek ve öğütülmüş kahve satışı da yapıyor…

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Теперь Закрыто UTC + 3
  • Понедельник 09:00 - 20:00
  • Вторник 09:00 - 20:00
  • Среда 09:00 - 20:00
  • Четверг 09:00 - 20:00
  • Пятница 09:00 - 20:00
  • Суббота 09:00 - 20:00
  • Воскресенье Закрыто