Описание

Müşkülpesent Bodrum

Müşkülpesent Bodrum, benzersiz atmosferi, özüne uygun hazırlanan “Eski İstanbul Meyhanesi” mezeleri ve nostaljik Türkçe şarkılarla demlenen keyifli ortamı ile Bodrum’da yaz-kış misafirlerini ağırlıyor. Bodrum Milta Marina’nın tam karşısında yer alan Müşkülpesent Bodrum, misafirlerini Cumhuriyet’in ilk yıllarının o zamansız İstanbul mekanlarına götüren dekorasyonu ile de ilgi çekiyor. Bir Fransız bistrosunda görebileceğiniz pirinç yuvarlak masalara ek olarak duvarları süsleyen tarihi şahsiyetlerin resimleri de bu eşsiz deneyimin bir parçası olarak mekanın atmosferini tamamlıyor. Meyhane mutfağından lezzetlerin özüne sadık olarak sunulduğu Müşkülpesent Bodrum’da birçok ürün yerinden ve günlük olarak temin ediliyor.

Müşkülpesent’te sunulan başlangıçlardan Nikoda (limon soslu çiğ balık), Elmalı Atom, Tarçınlı Barbunya Pilaki, Yanık Soğanlı Fava ve Erikli Kuru Cacık orijinal mezeler olarak karşımıza çıkıyor. Ara sıcak olarak ise Yaprak Ciğer, Kağıtta Pastırma ve Ev Usulü Etli Yaprak Sarma menünün ön plana çıkanları arasında. Meyhane geleneğinde ana yemek çok yer tutmasa da Müşkülpesent’in Kağıtta Levrek ve Meyhane Pilavlı Köftesi de denenmesi gereken özel lezzetlerden. Müşkülpesent’te https://mudavim.net/a-la-carte-menu-nedir yanısıra, mekana özgü spesiyallerin dahil olduğu bir tadım menüsü de sunuluyor.

Müşkülpesent Bodrum’da DJ Ayhan’ın çaldığı nostaljik şarkıların notaları keyifli sohbetler ile karışırken Celil Nalçakan, Hande Dönmez, Sinan Erkoç, Bekir Ünlüater gibi ünlü sanatçılar ile gerçekleşen canlı performanslar Bodrum gecelerini renklendirmeye devam ediyor. .

Müşkülpesent Bodrum Adres:
Neyzen Tevfik No 180, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: (0533) 319 09 65

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник 08:30 - 00:00
  • Вторник 08:30 - 00:00
  • Среда 08:30 - 00:00
  • Четверг 08:30 - 00:00
  • Пятница 08:30 - 00:00
  • Суббота 08:30 - 00:00
  • Воскресенье 08:30 - 00:00