Описание

Okyanus Gümüşlük

Okyanus Gümüşlük’te Gümüşlük sahilinin bir diğer popüler balık restoranlarındandır. Gümüşlük doğumlu Cihanker Bey tarafından 1990 yılından beri çizgisini hiç bozmadan hizmet veriyor.

Günlük olarak yaptıkları on beş farklı mezesiyle hizmet veren Okyanus Gümüşlük, Acılı Atom, Köpoğlu, Fava, Kaşar Peynirli Fırın Mantar, Paçanga Böreği, Deniz Ürünlü Kroket gibi bir balık restoranında olan tüm mezeler bulunuyor.

Çipura, Levrek, Barbun, Laos gib balıklar restoranda en çok tercih edilen balıklardan. Ama Okyanus Gümüşlük Çinekop, Hamsi, İstavrit, Sarı Kanat gibi küçük balıkları da tavsiye ediyor. Mısır unu ile pişiriler bu balıkların da tadına doyamayacaksınız. Genelde balık restoranları menülerinde bulundurmaz ama Bodrum’un yerel balıklarından Gupes Balık’ını da tatmanızı tavsiye ederiz.

Okyanus Gümüşlük’te tatlı olarak özel bir lezzet var; Ev Baklavası. Restoranın şefinin eşinin evde yaptığı Ev Baklavası’nı yeme şansınız var restoranda. Ev Baklavası her zaman daha lezzetli olur bizce. Bu lezzetli baklavayı tatmayı ihmal etmeyin bizce. İşletmenin sahibi Cihanker Bey, hem şefin iki oğlunun eğitim masraflarına katkı olması amacıyla hem de restoranında özel bir lezzet sunmak için eklemiş bu lezzetli tatlıyı menülerine. Altını çizmekte fayda var, zaman zaman müşterileri tepsi olarak sipariş veriyor.

Ev BaklavasıIna ek olarak portakallı, sütlü Fırında Tahin Helvası da mekanın misafirleri tarafından beğenilen bir diğer tatlı. Her balık restoranında olduğu gibi Okyanus Gümüşlük’te Kabak Tatlısı da bulunuyor.

Okyanus Gümüşlük da keyifli bir rakı/balık keyfi yapabiliceğiniz bir restoran. Lakin her türlü alkollü içecek bulunuyor menülerinde; bira, şarap, viski, şampanya gibi.

Yaz, kış açık olan mekan sabah 10:00 gibi hizmet vermeye başlayan Okyanus Gümüşlük gece 02:00’a kadar hizmet vermeye devam ediyor. 25 masa ile hizmet veren Okyanus Gümüşlük’ün denize sıfır masalarında oturmak isterseniz rezervasyonsuz gitmemenizi tavsiye ediyoruz.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник 08:30 - 02:00
  • Вторник 08:30 - 02:00
  • Среда 08:30 - 02:00
  • Четверг 08:30 - 02:00
  • Пятница 08:30 - 02:00
  • Суббота 08:30 - 02:00
  • Воскресенье 08:30 - 02:00