Описание

Sukabak Bodrum Dereköy

Bodrum denince akla ilk gelen Bodrum hediyelik eşyalarından biri de ‘bodrum su kabağı lambası’dır . Bodrum’un çoğu restoranının, yerli halkın bahçesinde veya evlerinde mutlaka su kabağı lambası bulunur. Bodrum’un en eski su kabağı lamba üreticisi de Sukabak Bodrum Dereköy’dür. İki mağazaları var; biri Bodrum merkezde otogarın bitişiğinde, diğeri ve asıl showroom mağazaları olanı Gümüşlük, Dereköy Caddesi üzerinde.

Dereköy’deki mağazaları aynı zamanda atölyeleri, burada dilerseniz Bodrum su kabağı lambasının yapım aşamalarını da izleyebilirsiniz. Eğer mağazalarından birini ziyaret etmek isterseniz Dereköy mağazasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Büyük bir showroom olan Dereköy mağazalarında daha çok sayıda model görebilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım, tüm Türkiye’ye satış yapan Sukabak Bodrum Dereköy aynı zamanda yurtdışına da gönderim yapıyor.

Bilmeyenler için söyleyelim; bu gördüğünüz su kabağı lambaları bildiğiniz su kabağından yapılıyor. Su kabakları önce temizleniyor, altı açılıp içi boşaltılıyor, kurutuluyor, sonra da motifi çiziliyor. Daha sonra delinip boncukları monte ediliyor ve sonra vernik atılıyor. En son adımda da elektrik bağlantıları yapılıyor.

Sukabak Bodrum Dereköy’de üç tür su kabağı lambası bulabilirsiniz; abajur, avize ve aplik. Dilerseniz evinizin oturma odasında, balkonunuzda ya da bahçenizde kullanabilirsiniz bu şık lambaları.

Kişiye öze tasarımlar da yapabilen Sukabak Bodrum Dereköy, yaz sezonunda yerli ve yabancı turistin sık ziyaret ettiği bir mağaza. Dilediğiniz motifi, logoyu işleyebiliyorlar su kabaklarının üzerine, çok fazla özel sipariş aldıklarını belirtelim. Sukabak Bodrum Dereköy mağazasından alacağınız bir su kabağı lambası güzel bir Bodrum hediyesi olacaktır.

web : www.sukabakderekoy.com
instagram : www.instagram.com/sukabakderekoy
Telefon : +90 532 722 68 77
Konum : googlemaps

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Сейчас он открыт UTC + 3
  • Понедельник 08:30 - 01:30
  • Вторник 08:30 - 01:30
  • Среда 08:30 - 01:30
  • Четверг 08:30 - 01:30
  • Пятница 08:30 - 01:30
  • Суббота 08:30 - 01:30
  • Воскресенье 08:30 - 01:30