Описание

Yalı Cafe Gümüşlük

Yalı Cafe Gümüşlük, sahilinin soluna doğru yürüdüğünüzde karşınıza ilk çıkacak mekanlardan. Dışarıdan bakıldığında içerideki ortamı, olanaklarını pek anlayamayabilirsiniz. Lakin Yalı Cafe Gümüşlük yerel halkının ve Yalı Cafe’yi daha önce ziyaret edenlerin uğrak mekanı Gümüşlük’te.

Yalı Cafe’nin çok geniş bir açık oturma alanı bunuyor, üstelik masa araları da oldukça geniş. Birçok isteğe cevap veren Yalı Cafe’nin üstelik fiyatları daha ekonomik.

Yalı Cafe bir kahvaltı mekanı, bir sosyalleşme mekanı, bir kafe, öğle yemekleri ve atıştırmalık bir şeyler yemek için rahat bir restoran. Kısaca Yalı Cafe Gümüşlük rahat ortamıyla her isteğe cevap veren ekonomik bir mekan.

Yalı Cafe Gümüşlük’ü her şeyden önce sabah kahvaltıları için tercih edebilirsiniz. Taze sıkılmış meyve suları, serpme kahvaltı, kahvaltı tabağı, light kahvaltı gibi seçenekler var.

Serpme kahvaltılarında; yerel Reçeller, Börek, Peynir Çeşitleri, üç çeşit Zeytin, hafta sonları Pişi, taze patatesten Patates Kızartması, Sahanda Yumurta, Acuka ve sınırsız Çay bulunuyor. Bunlara ilaveten ekstra olarak; Omlet çeşitleri, Menemen, Sucuklu ve Kavurmalı Yumurta gibi lezzetler de yiyebilirsiniz.

Ayrıca Yalı Cafe bölgenin en meşhur köftecisine de ev sahipliği yapıyor. Sohbet etmekten büyük keyif aldığımız işletmenin sahibi Alaaddin Bey “Tilkişenli Börek, Köfte, Çıtır Tavuk’umuzu mutlaka tadın” diye ekliyor. Yalı Cafe bir restoran değil ama Makarna çeşitleri, Salata Çeşitleri, Tavuk yemekleri çeşitleri de yiyebilirsiniz. Bira, patates keyfi yapmak için de hem rahat hem de ekonomik bir mekan Yalı Cafe.

Mekanda okey, tavla ve kağıt oyunları da oynayabilirsiniz. Bu oyunlar için hem kapalı hem açık alanları bulunuyor.

Alkollü içecekler de var. Bira, Şarap, Viski ve Kokteyl çeşitleri de içebilirsiniz. Elbette de Türk Kahvesi ve tüm kahve çeşitleri de bulunuyor Yalı Cafe’de.

Yalı Cafe Gümüşlük kış sezonunda sabah 08:30’da açılıyor, 20:00 gibi de kapanıyor. Yaz sezonunda ise gece 02:00’a kadar açık.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Теперь Закрыто UTC + 3
  • Понедельник 08:30 - 02:00
  • Вторник 08:30 - 02:00
  • Среда 08:30 - 02:00
  • Четверг 08:30 - 02:00
  • Пятница 08:30 - 02:00
  • Суббота 08:30 - 02:00
  • Воскресенье 08:30 - 02:00