AÇIKLAMA

SEBZELİ DÖNER
NOKTA DÖNER

Bodrum’da Sebzeli Döner yiyebileceğiniz bir diğer adres Nokta Döner. Nokta Döner de Bodrum merkezde, Çarşı Mahallesi’nde yer alıyor ve Sebzeli Döner’i başarılı yapan bir restoran. Şirin Döner ile Nokta Döner’in Sebzeli Döner’i birbirine benzese de lezzeti çok farklı. İkisi de Sebzeli Döner, ikisi de lezzetli ama tatları farklı.

Nokta Döner’in sadece sebzeli döneri bulunuyor. Nokta Döner de sebzeli dönerin içine taze sebzeler koyuyor; patates, havuç, yeşil biber, kırmızı biber ve bezelye. Marinasyonunda ise 17 farklı baharat çeşidi kullanılıyor. Marine edildikten sonra yaklaşık 12 saat dolapta bekletiliyor.

Dürüm, Pide, Porsiyon, Pilav Üstü ve tabii ki İskender şeklinde yeme şansınız bulunuyor. Porsiyon olarak yediğinizde sadece yeşilliklerle servis ediliyor. Bizce dönerin lezzetini en iyi bu şekilde alırsınız.

50-60 kişilik açık oturma alanı bulunan Nokta Döner sadece yaz sezonunda açık. Nisan ayında sezonu açan Nokta Döner, Kasım ayında ise hizmetlerine ara veriyor. 24 saat açık olan restoranda sabah saat 11:00 gibi Sebzeli Döner servise hazır oluyor. Günde iki ya da üç defa yeni döner takan restoranda sabaha kadar taze döner yeme şansınız bulunuyor.

Menülerinde sebzeli döner dışında salata ve çorba çeşitleri de bulunuyor. Ayrıca Nokta Döner’de günün her saati Mercimek ve Ezo Gelin çorbası içebilirsiniz.

Telefon : 0252 316 49 29 – 0543 392 17 95
Açılış ve Kapanış Saatleri : Sadece yaz sezonunda hizmet veren restoran 24 saat açık. Nisan ayı itibariyle hizmet vermeye başlayan restoran, Kasım ayı itibariyle de hizmetlerine ara veriyor.
Paket Servisi : Paket servis yok.
Alkol : Alkollü içecek satışı bulunuyor.
Konum : googlemaps

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

AÇIK UTC + 3
  • Pazartesi Tüm gün açık
  • Salı Tüm gün açık
  • Çarşamba Tüm gün açık
  • Perşembe Tüm gün açık
  • Cuma Tüm gün açık
  • Cumartesi Tüm gün açık
  • Pazar Tüm gün açık