Теперь Закрыто
  • Просмотрено - 152

Описание

Eklisia Lounge

Eklisia Gümüşlük’ün yaz/kış açık olan popüler eğlence makanlarından. Eklisa Gümüşlük sahile çok yakın olsa da sahilin iki dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor, altta konum bilgisi paylaşacağız.

Eklisia’da haftanın bir günü canlı müzik, diğer günlerde ise DJ performansları oluyor. Genellikle Techno, jazz, House, Rock, Rap ve zaman zaman da nostaljik Türkçe müzikler çalan bir mekan. Her gün farklı bir konsepte etkinlikleri oluyor, her kitleye hitap etmeye çalışıyorlar.

Eklisia’ya bir gece kulubü de diyemeyiz, bir bar da. Arada kalan bir konseptleri var. Bar demek çok yalın kalır Eklisia için, soft bir gece kulubü demek daha doğru olur belki. Mekan çılgın eğlencelerden çok düzeyli bir ritimde eğlence sunuyor sizlere. Gençler de keyif alabilir Eklisia’dan, ağır takılan çiftler de.

Çok geniş bir açık alanı bulunuyor Eklisia’nın. Açık alanda geniş bir barı, performans sahnesi ve bu geniş alana yayılmış oturma alanları bulunuyor. Kaliteli müzikler dinleyip, arkadaşlarınızla sohbet edip, güzel vakit geçirebilirsiniz burada.

Bir de kapalı alanı bulunuyor. Burayı genellikle kış sezonunda kullanıyorlar. Bu kapalı alanda da bir performans sahnesi, yine çok geniş bir bar ve bir restoran havasında masaları bulunuyor. İç içe geçmiş iki mekan, dediğimiz gibi Eklisia çok geniş bir mekana yayılıyor.

Restoran havasındaki kapalı alanda yemek servisi de bulunuyor ama çok geniş bir menüye sahip bir restoran aklınıza gelmesin. Daha çok hızlı servis edilen yemeklerden oluşan bir menüleri var; Makarna, Hamburger, Pizza, Bira Tabağı vb. gibi…

Bar bölümleri ise kokteylleri öne çıkıyor. Kendi reçeteleriyle hazırladık birçok özel kokteylleri var Eklisia’nın. Spesiyal kokteyllerinden mutlaka tatmanızı öneririz.

Eklisia’da eğlence 19:00 gibi yavaş yavaş başlıyor, gece 02:00 saatlerine kadar da devam ediyor. Kapanış saatleri yaz sezonunda daha da uzayabiliyor.

Добавить Отзыв

Ваша электронная почта у нас в безопасности.
Качество
Вкус
Сервис
Цены
3.0 Ваш Счет
Добавление Фотографий

Рабочее Время

Теперь Закрыто UTC + 3
  • Понедельник 08:00 - 03:00
  • Вторник 08:00 - 03:00
  • Среда 08:00 - 03:00
  • Четверг 08:00 - 03:00
  • Пятница 08:00 - 03:00
  • Суббота 08:00 - 03:00
  • Воскресенье 08:00 - 03:00