AÇIKLAMA

HEM DÖNERDE HEM DE PİDEDE HÜNERLİLER
HÜNERLİ BODRUM

Hünerli Bodrum döneri lezzetli yapan bir diğer restoran. Konacık Mahallesi’nde yer alıyor Hünerli Bodrum. Menülerinde Et Döner’in dışında birçok ürün bulunuyor; Karadeniz pidesi çeşitleri, lahmacun, salata, çorba çeşitleri ve tatlı çeşitleri.

Yüzde yüz dana etinden yaptıkları et dönerlerini lezzetlendirmek için kuzu gömlek yağı kullanıyorlar. Neden gömlek yağı kullandıklarını merak edip sorduğumuzda “çoğu restoran kuyruk yağı kullanır ama gömlek yağı daha lezzetlidir” diyor döner ustaları. Bunun dışında yaprak yaprak kesilen etlerini özel sütlü bir sosla marine ediyorlar ve 24 saat soğutucuda bekletiyorlar.

Porsiyon, Pilav Üstü, Gobit Ekmek Arası, Dürüm, Sandviç ve İskender olarak servis ediyorlar dönerlerini. Hünerli Bodrum’un kendi fırınları var. Tüm ekmekler kendi fırınlarından taze ve sıcak olarak servis ediliyor.

Porsiyon Döner’in yanında garnitür olarak közlenmiş biber, patates kızartması, domates servis ediliyor. Pilav Üstü Döner’in garnitürleri de aynı, ekstra olarak lezzetini beğendiğimiz pilav bulunuyor tabii ki. Dürüm, Sandviç ve Gobit Ekmek dedikleri tombik ekmek servislerinde ise soğan, domates, turşu, patates koyuyorlar. Bunları özellikle belirtmek istedik, soğan yemek istemeyen olabilir diye. Lakin ustamız; “döneri iyi yapan tüm restoranlar bilir, et dönere soğan çok yakışır, etin lezzetin ortaya çıkarır” diye altını çiziyor. Soğan yemeyenler sipariş verirken soğansız istediklerini mutlaka belirtmeli!

Söylemiştik dönerin yanında en iyi içecek ayrandır diye, Hünerli Bodrum da Eker Ayran servis ediyor. Diğer bir tavsiyeleri ise şalgam suyu. Daha çok kebap yemekleriyle içilen şalgam suyunu, döner ile denemenizi öneriyoruz. Adana’dan getirttikleri özel şalgam sularını ister acılı, isterseniz normal içebilirsiniz. Bodrum’a yurt dışından gelen tatilciler şalgam suyunu bilmeyebilir, onlara da tatmalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca şalgam suyu içerik olarak faydalı bir içecektir.

60 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor Hünerli Bodrum’un. Ferah, açık oturma alanları 20 kişilik kapasiteye sahip. Paket servisi de bulunan Hünerli Bodrum, Bodrum’un hemen hemen tüm mahallelerine servis veriyor. Döner sıcak yenmesi gereken bir lezzet olduğu için, Hünerli Bodrum vakumlu paketleme sistemi kullanıyor. Dilerseniz siparişiniz evinize geldiğinde, vakumlu paketten çıkarmadan 30-35 saniye mikro dalgada ısıtmanızı öneriyorlad.

Hünerli Bodrum’da döner saat 11:45’de servise hazır oluyor. Saat 15:00’da ise döner bitmiş oluyor. Hünerli Bodrum’u biz lezzetli döneriyle önerdik, lakin asıl popüler oldukları alan pide çeşitleri. 20’den fazla Karadeniz pidesi arasında Vejeteryan Pideleri de buluyor. Ayrıca köy sütünden Sütlaç, Gaziantep’den getirttikleri Katmer önerdikleri tatlılardan.

Telefon : 0544 316 45 45
Açılış ve Kapanış Saatleri : Restoran yaz-kış açık. Sabah saat 10:30’da hizmet vermeye başlayan restoran, akşam saat 21:00’da kapanıyor. Pazar günleri hizmet vermiyorlar.
Paket Servisi : Paket servis var.
Alkol : Alkollü içecek satışı bulunmuyor.
Konum : googlemaps

DEĞERLENDİRME

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Puanınız
Görsel Ekle

ÇALIŞMA SAATLERİ

KAPALI UTC + 3
  • Pazartesi 07:00 - 22:00
  • Salı 07:00 - 22:00
  • Çarşamba 07:00 - 22:00
  • Perşembe 07:00 - 22:00
  • Cuma 07:00 - 22:00
  • Cumartesi 07:00 - 22:00
  • Pazar Kapalı