bodrum tekne turu 1

BODRUM TEKNE TURU REHBERİ

Bodrum koylarında günlük tekne turu yapmak insana tüm dertlerini unutturur. Bu koylar güzelliğiyle, tertemiz deniziyle, etrafını çevreleyen yeşiliyle tüm dikkatleri üzerine çeker. Akabinde, sizde ne günlük yaşamın sıkıntılarını bırakır, ne aşk acısı, ne de tuttuğunuz takımın aldığı üst üste mağlubiyetler.

Dört duvar arasındaki ofislerinizdenden kurtulup Bodrum’a tatile geldiğinizde, mutlaka ama mutlaka günlük Bodrum tekne turuna katılmalısınız. Hele ki canınız sıkkınsa, biraz gülümsemek, keyiflenmek, partnerinizle o tatsız tartışmayı unutmak istiyorsanız mutlaka Bodrum’da günlük tekne turu için bir program yapın.

Mavi yolculuk kavramını mutlaka duymuşsunuzdur. İşte bu kavramın çıkış noktası Bodrum. İsmi Bodrum’la özdeşleşmiş olan Halikarnas Balıkçısı (Cevat Şakir Kabaağaçlı), Azra Erhat ve Sabahattin Eyüboğlu’nun birlikte İzmir’den tekneyle açılıp koyları geze geze Bodrum’a yaptıkları yolculuğa verildiği isimdir. Daha sonra da Ege ve Akdeniz koylarında yapılan tekne gezileri ‘mavi yolculuk’ ismiyle anılmaya başlanmış. Daha sonraları da bu uzun tekne gezileri günlük olarak da yapılmaya başlanmış.

Günlük Bodrum tekne turu, Bodrum tatile gelenlerin olmazsa olmazları arasındadır. Siz de Bodrum’a geldiğinizde günlük tekne turu yapmadan dönmeyin.


bodrum tekne turu 2
Bir tekne turuna katılmadan Bodrum’da tatil yapmış sayılmazsınız!

NEDEN BODRUM’DA TEKNE TURU YAPMALISINIZ?

Günlük Bodrum tekne turu Bodrum’da yapabileceğiniz en ucuz aktivitedir diyebiliriz. Bir beach club’a, bir konsere gitseniz daha fazla ücret ödersiniz. Ama Bodrum’un eşsiz güzellikteki koylarını gün boyu gezeceğiniz günlük tekne turları çok daha ucuz. 

Günlük Bodrum tekne turları kişi başı alınan ücret bizce çok ekonomik. Bu fiyatlara yemek ve akşamüstü atıştırmalıkları da dahil. Biliyoruz krallara layık bir yemek menüsü bulunmuyor ama sizleri ekonomik bir fiyata gezdirmek adına buna mecbur kalıyor tur tekneleri. Ekonomik olması sizin için en önemli bir sebep olabilir, ama bizim için daha önemli sebepler var…

Bodrum koylarının eşsiz güzelliği. Günlük Bodrum tekne turlarında gezeceğiniz koylardaki denizin güzelliğini, koylardaki yemyeşil doğayı muhtemelen daha önce görmemişsinizdir. Bir akvaryumda yüzüyormuş gibi hissedeceğiniz bu koylarda su kimi zaman masmavi, kimi zaman turkuaz renginde. Günlük Bodrum tekne turlarına katılarak Bodrum’un en güzel koylarını gezip, en güzel sularında yüzme şansını yakalayacaksınız.

Arabayla Bodrum’un bu güzel koylarına gezmek isterseniz, ki birçoğu ada olduğu için arabayla gidemezsiniz, günlük turlara ödediğiniz paranın kat kat fazlasını ödersiniz.

Gezilen koylar bir yana, tekneyle yapılan bir gezinin eğlencesi farklı bir sebep günlük Bodrum tekne turuna katılmanız için.

Ayrıca çoğu günlük Bodrum tekne turunda palet, can yeleği, gözlük gibi ekipmanlar var, çoğu tekne bu ekipmanları ücretsiz olarak veriyor.

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz denizaltı ekolojisini görme şansını yakalayacaksınız. Çıplak gözle bile görebilirsiniz ama genede de kendi maske veya şnorkellerinizi getirmeyi sakın unutmayın. Birçok balık türü size yüzerken eşlik edecek. Küçük bir ekmek parçasıyla yüzlerce balığı etrafınıza toplayabilirsiniz. Ama tekne turlarında balık tutmak yasak!


Bodrum Tur Tekneleri
Bodrum merkez, Gümbet ve Turgutreis limanlarında birçok tur teknesi sizi bekliyor.

BODRUM’DA TEKNE TURU İÇİN NEREYE BAŞVURMALIYIM?

Konakladığınız otelin resepsiyonuna giderseniz muhtemelen sizi yönlendireceklerdir. Çalıştıkları firmalara sizi yönlendiriler, eğer lüks bir otelde konaklıyorsanız, muhtemelen size sadece sabah erken kalkmak kalacaktır.

Bodrum’da günlük tekne turları; Bodrum merkez, Gümbet ve Turgutreis, Bitez, Yalıkavak ve Akyarlar mahallerinden kalkar. Yalıkavak, Bitez ve Akyarlar mahallelerinde Bodrum tekne turu yapan firma sayısı çok azdır, tavsiyemiz Bodrum merkez, Gümbet ve Turgutreis limanlarını tercih etmeniz. Bodrum merkez, Gümbet ve Turgutreis limanlarında Bodrum tekne turu organizasyonu yapan standlar olur. Her beldenin sahilinde 4-5 stant bulabilirsiniz, bunlar kendi içlerinde kooperatiftir. Her kooperatifin beş ila 15 tekne arasında teknesi bulunur. Aralarında pek fark yoktur; tekne sayısı, büyüklüğü ve mürettebatın misafirperverliği dışında. Çoğu tekne yıllardır bu işi yaptıkları için işlerinde profesyoneldir ve sizleri iyi bir şekilde ağırlamak için ellerinden geleni yaparlar. Unutmadan fiyat ve gezilen koylar hemen hemen aynıdır.

Bu standlara giderek bir tur satın alabilirisiniz. Günlük Bodrum tekne turu satın alırken tüm detayları sorun. Kaçta kalkacak, kaçta dönecek, yemek menüsünde neler var, hangi koylara uğruyor. Kendi içkimi, yemeğimi getirebilir miyim diye de mutlaka sorun. Ayrıca bazı Bodrum tekne turu firmaları sizi sabah otelinizden aldırıp tekneye kadar ulaştırıyor. Daha doğrusu partner VIP turizim yapan firmalara yönlendiriyor.

Eğer online rezervasyon yapmak isterseniz hem özel tekne turları hem de grup turları için bu linkten rezervasyon yaptırabilirsiniz —-> Bodrum Günlük Tekne Turu


Bodrum tekne turu
Bodrum tur teknelerinde kaptanın kurallarına harfiyen uymalısınız.

Günlük Bodrum Tekne Turuna Çıkmadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gerekenler!

Bodrum günlük tekne turu yapmadan önce bilmeniz gerken çok önemli bazı kurallar var. Bu bilmeniz gereken kurallar hem rahatınız hem de güvenliğiniz için çok önemli.

  • Tekneye ayakkabıyla binilmez, bu yüzden tekne turuna gelirken terlikle gelmeniz sizi daha rahat ettirecektir. Terliklerinizi de tekneye binerken çıkartmak zorundasınız. Dilerseniz yetkililer sizin için terliklerinizi muhafaza eder, ya da siz terkilerinizi bir poşete koyup çantanıza atabilirsiniz.
  • Yedek mayo ve havlunuzu da yanınıza almayı unutmayın. Birbirinden güzel birçok koy gezeceksiniz. “Ben denize girmem zaten” diyip mayonuzu yanınıza almamazlık etmeyin. Hayatınızda daha önce görmediğiniz güzellikte koylara gidince ‘Keşke alsaymışım’ diyeceksiniz.
  • Yüzme bilmeyenler için can yeleği, gözlük, palet gibi ekipmanları çoğu tekne yetkilisi sizlere temin eder. Ama bunu tekne turuna çıkmadan önce sorun. Denizi cam gibi koylarda yüzerken deniz gözlüğü, şnorkel gibi ekipmanlar daha eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Bu sebeple şnorkel ve deniz gözlüğünüzü mutlaka yanınıza alın. Tur tekneleri hijyen açısından bunları temin etmez.
  • Teknenin kaptanı “denize girebilirsiniz” demeden tekneden atlamayın, denize girmeyin. Olası kazaların önüne geçmek için bu kurala mutlaka uyun.
  • Teknenin kaptanı “herkes tekneye” dediğinde oyalanmadan tekneye çıkın. Olası kazaların önüne geçmek için bu kurala da mutlaka uyun.
  • Tekne turunun kalkış saatinden on beş dakika önce mutlaka teknenin kalkacağı limanda olun. Diğer misafirleri bekletmemek adına tekne kalkmak zorundadır.

Bodrum Limanı
Bodrum tekne turları genellikle saat 10:00 gibi kalkıyor.

BODRUM TEKNE TURLARI NEREDEN KALKIYOR?

Bodrum’da günlük tur tekneleri sadece Bodrum merkez, Gümbet ve Turgutreis mahallelerinden kalkar. Bodrum merkez ve Gümbet günlük tur tekneleri hemen hemen aynı koylara uğrar fakat Turgutreis tekne turlarının uğradığı koylar farklıdır. Eğer hangi koyları görmeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi değilseniz Bodrum’un En Güzel Koyları yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

BODRUM’DA GÜNLÜK TEKNE TURLARI SAAT KAÇTA KALKAR?

Günlük Bodrum tekne turları genelikle sabah saat 10:00’da limandan ayrılır, ve akşamüstü 17:00 – 18:00 gibi limana dönerler. Bir tekne turuna katılacaksanız sabah erken kalkmayı göze almanız gerekiyor. Eğer özel bir tekne turu yapayacaksanız bu saatler değişir. Kişiye veya gruba özel tekne turu yapmak istiyorsanız kalkış ve dönüş saatini belirleme şansına sahipsiniz.


Bodrum Koyları
Evet krallara layık bir öğle yemeği menüsü yok Bodrum tekne turunda ama bu cennet gibi koylarda ne yerseniz yiyin size çok lezzetli gelecektir.

BODRUM GÜNLÜK TEKNE TURU YEMEKLERİ NASIL?

Bodrum günlük tekne turları sabah kahvaltısı vermez. Tekne turları sabah kalktığı için gelirken yanınızda kahvaltılık poğaça, simit, kahve, kahvaltılık getirebilirsiniz ki tekne gezisi sırasında kahvaltı keyifli olur.

Günlük Bodrum tekne turu ortalama 6/7 saat sürüyor, dolayısıyla bu süre içinde acıkmamak, mümkün değil. Tur ücretine öğlen yemeği dahil olur ve öğlen yemeği menüsü tüm tur teknelerinde genelde aynıdır.

Günlük Bodrum tur teknelerinde öğle yemeği menüsü Tavuk Şinitzel, Soslu Makarna, Salata üçlüsünden oluşur.  Ayrıca tüm günlük tur teknelerinde akşamüstü atıştırmalık ikramlar sunulur.

Şunun altını çizelim; içeceklerden ekstra ücretle alınır. İçecekleri aşırı pahalı olacağı fikri oluşmasın aklınızda. Günlük Bodrum tur teknelerinde içicek fiyatları çok uygundur diyebiliriz. Karada bir restoranda fiyat neyse tur teknelerinde de fiyat hemen hemen aynıdır. Ayrıca tur teknelerinde çoğu alkollü içkiyi içme şansınız da bulunur.

Çoğu günlük Bodrum tur teknesi dışarıdan içecek getirmenize müsade etmez ama yiyecek getirebilirsiniz. Bazı Bodrum günlük tur tekneleri misafirlerine balık, köfte vb. Gibi ürünlerin pişirilmesinde yardımcı olur. Ama bu detayı tekne turuna çıkmadan önce mutlaka sorun. 

Eğer özel bir günlük tekne turuna çıkıyorsanız bu kurallar tamamen değişir. Yiyecek ve içeçeklerinizi kendiniz de getirebilirsiniz, ya da yemek istediğiniz öğlen yemeği menüsünü ve akşam atıştırmalıklarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yetkililer sizin isteğiniz doğrultusunda yemekleri revize edeceklerdir. Aynı zamanda yiyecek ve içecekleri kendiniz de satın alıp tura çıkmadan önce yetkililere teslim edebilirsiniz. Bu kural sadece özel günlük tekne turlarında geçerlidir!


Bodrum Tekne Turu
Bodrum tekne turu kaptanları misafir kitlesine göre müzikler çalıyor.

BODRUM GÜNLÜK TEKNE TURLARINDA MÜZİK

Bodrum günlük tekne turlarında müzik misafir kitlesine göre değişiyor. Son misafir tekneye adım atar atmaz müziğin sesi yükselmeye başlar. Yetkililer misafir kitlesine göre müzik türü çalmaya özen gösterir.

Genel olarak Türkçe pop, yabancı pop, nostalji müzikler çalınır. Yetkililer bazen teknede eğlencenin dozunu arttırmak adına dans etmeniz için hareketli müzikler de çalar. Bazen de sizlerin isteği üzerine müzik türleri çalmaya çalışırlar ama grup turlarında herkesin istediği müziği çalmak biraz zor olduğu için ortak bir zevkte müzikler çalarlar.

Özellikle yurt dışından gelen misafirler oryantal müzikle oynamak için ricada bulunurlar. Yetkililer genelde bu ricayı kırmaz ve o zaman tekne yüzen bir gazinoya dönüşür. 


BODRUM GÜNLÜK TEKNE TURU FİYATLARI

Bodrum günlük tekne turlarında fiyat hemen her beldede aynıdır. Bodrum merkez, Gümbet ve Turgutreis günlük tekne turları bir kooperatife bağlıdır, bu yüzden fiyat aynıdır. Bu fiyatlara da yemek ve akşamüstü atıştırmalıkları dahildir.

Günlük Bodrum tekne turları için 2024’ün haziran ayında aldığımız kişi başı fiyat 950 TL. Her yıl bu yazımızı güncelleyip fiyatı da güncellemeye çalışacağız. Özel tekne turları için bir fiyat vermek imkansız. Kiraladığınız teknenin büyüklüğü, belirlediğiniz yemeklerin çeşitliliği, gitmek istediğiniz koylar bu fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynar.

Beş kişilik bir grup için de, 50 kişilik bir grup için de uygun bir günlük tur teknesi bulmanız mümkün. Tabii ki teknenin büyüklüğüne siz karar verebilirsiniz. Özel günlük tekne turu fiyatları için şunu söyleyebiliriz; kişi başına düşen fiyat çok fazla bir ücret olmayacaktır. Bodrum’da en ekonomik etkinlik günlük tekne turudur.


Bodrum tekne Turu
Bodrum tekne turu yapmadan önce hangi koylara uğrayacağınızı mutlaka öğrenin.

BODRUM GÜNLÜK TEKNE TURUNDA HANGİ KOYLARA GİDİLİR?

Bodrum bir yarımada ve yarımadanın çevresinde birbirinden güzel çok sayıda koy var. Ancak günlük tekne turlarında bu koyların bir kısmına gidiliyor. Bodrum merkez ve Gümbet’ten kalkan günlük tekne turları hemen hemen aynı koylara gider fakat Turgutreis tekne turları tamamen farklı koylara gidilir.

Bodrum merkez ve Gümbet günlük tekne turlarının mutlaka uğradığı koylar arasında Akvaryum Koyu, Orak Adası ve Karada ve çevresindeki koylar bulunur. Bu koylar Bodrum’un en güzel koylarıdır. Bodrum’un En Güzel Koyları yazımızda birçok koyu anlatmaya çalıştık, bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Akvaryum Koyu
Akvaryum Koyu, Bodrum tekne turlarında mutlaka uğranılan bir koydur.

AKVARYUM KOYU

İsminden de anlayacağınız üzere Akvaryum Koyu’nun denizi cam gibi berrak. Denizi en güzel Bodrum koylarından biridir Akvaryum Koyu. Yüzmek için en güzel noktalardan biri olan koyu saklayan ağaçlar ise koya ayrı bir güzellik katıyor.

Akvaryum denilmesinin sebebi suyunun çok berrak olması. Kapalı bir göl gibi duran koy, Bodrum’un en sevilen koylarındandır. Denize ekmek veya yem attığınızda tüm balıkların çevrenizi sardığını görebilirsiniz, sanki bir akvaryum gibi!

Bu güzel koya geldiğiniz yapmanız gereken ilk şey kendinizi cam gibi berrak sulara bırakmak olsun, son şey ise koydan ayrılırken sahili gözlemlemek ve sizin olmasa dahi en küçük çöpü bile toplamak. Unutmayın yetkililerin buraya gelip temizlik yapmasının imkanı yok. Burayı doğası, tertemiz denizi için sevdiyseniz, böyle kalması için çaba gösterin…

KARAADA

Bodrum merkezden gözle görülebilir uzaklıktaki ada, tur teknelerinin en uğrak yerlerindendir. Ada olanaklarıyla ve etrafını çevreleyen koylarla bir adım öne çıkıyor diğer adalardan. Karaada aynı zamanda dalış turizmi için de en popüler yerlerdendir.

Yüzerek girebileceğiniz sıcak su mağarası mutlaka görmeniz gereken bir yer adada. Kleopatra Mağarası olarak da bilinen bu sıcak su mağarasında su, deniz suyundan 5-6 derece daha sıcaktır. Suyun sıcak olmasının sebebi ise yer altından gelen bir kaynak suyu olmasındandır. Ilık bir su olduğu için de yüzmesi çok keyiflidir.

Yüzerek gezebileceğiniz sıcak su mağarasında ilginç bir deneyim yaşayacaksınız. Aynı zamanda bu sıcak su mağarasında çamur banyosu da yapılıyor. Burada yapacağınız çamur banyosunun cilde iyi geldiği söylenir halk arasında.

Orak Adası
Bodrum’un Maldivleri denilen Orak Adası sizi kendine aşık edecek.

ORAK ADASI

Mutlaka görmeniz gereken Bodrum koylarının başında Orak Adası gelir. Orak Adası’nı görmeden tatilinizi bitirmeyin kesinlikle.

Bodrum merkez ve Gümbet’ten kalkan tüm tur tekneleri de mutlaka uğradığı ada, Kargıcak Koyu’nun tam karışısında bulunuyor. 

Tüm gününüzü bu cennet adada geçirmek isteyebilirsiniz, fakat tur tekneleri yaklaşık bir saatlik yüzme molası veriyor burada. Muhtemelen aşık olacağınız Orak Adası’nda daha fazla vakit geçirmek istiyorsanız tavsiyemiz kişiye özel tekne turu planlayın.

Sadece mavi ve yeşilin tonlarını göreceğiniz Orak Adası hiçbir şekilde rüzgar almıyor. Turkuaz renkli denizi aynı zamanda berrak bir suya sahip. Deniz maskenizi ve şnorkelinizi yanınıza aldığınızdan emin olun!

Sığ bir denizi olmasından dolayı çocuklu ailelerin de gözdesi yapıyor burayı. Orak Adası yüzmek için en güzel Bodrum koylarından biridir kesinlikle. Ayrıca denizin tabanına serilen bembeyaz kum, kendinizi Maldivler’deymişsiniz gibi hissettirecek.

Yerli, yabancı herkes tarafından sevilmesinden dolayı Orak Adası’ndaki mola sürelerini çoğu zaman uzatılır. Uyaralım Turgutreis’ten kalkan tekne turları Orak Adası’na uğramaz!

ÇATAL ADASI

Sadece Turgutreis’ten kalkan tekne turlarının uğradığı bu doğa harikası ada, Turgutreis D-Marin Marina’nın tam karşısında bulunuyor. Çatal Adası’nı Turgutreis merkezden çıplak gözle görebilirsiniz. Çatal Adası’na uzaktan baktığınızda, iki büyük tepe görünür. Gördüğünüz bu iki ayrı tepe, düz bir alanla birleşiyor. Turgutreis tur tekneleri de en çok bu düz alana demirliyor.

Bu düz alana çıkabilir, ağaçların altında oturabilirsiniz. Hatta adanın diğer tarafına yürüme şansınız bile var.  Turgutreis tur teknelerinin uğradığı en keyifli koylardan biridir Çatal Adası. Adanın Turgutreis’e bakan tarafında denize girmek daha keyiflidir, çünkü adanın diğer tarafı çoğu zaman rüzgar alır.

Buraya özel teknelerle piknik yapmaya bile gelebilirsiniz. Ufak bir anekdot da ekleyelim; eğer özel bir tekne ile anlaşırsanız burada akşam partileri bile verebilirsiniz. Evlilik teklifi gibi sürpriz partiler için çok uygun bir alan. Zaman zaman romantik aşıklar böyle etkinlikler düzenliyor Çatal Adası’nda. Belki bu sözlerimizden sıkılacaksınız ama, burayı ve gezdiğiniz tüm koylara en ufak çöp dahi atmayın!


özel bodrum tekne turu
Biraz mahremiyet arayanlara kesinlikle özel Bodrum tekne turu yapmalarını tavsiye ediyoruz.

GRUP TEKNE TURU MU, ÖZEL TEKNE TURU MU?

Grup turlarında yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Aynı zamanda eğlence seviyesi grup turlarında daha fazladır. En önemlisiyse daha ekonomik bir ücrete Bodrum’un en güzel koylarını gezebilirsiniz.

Özel tekne turları ise sakinlik isteyen, mahremiyet isteyenler için idealdir. Özel tekne turunda patron sizsiniz; teknenin kalkış saatine, yemek menüsüne, çalınacak müziklere, gidilecek koylara, koylarda kalacağınız süreye siz karar verirsiniz. 

Eğer imkanınız varsa bizim tavsiyemiz özel tekne turudur. İki kişi dahi olsanız, özel bir tekne turu yapabileceğinizi tekrar hatırlatalım. Tek yapmanız gereken Bodrum merkez, Gümbet veya Turgutreis sahilindeki standlara gidip günlük özel bir tekne turu yapmak istediğiniz belirtmek. Yetkililer sizi detaylar hakkında bilgilendirecektir.


Bodrum Korsan Tekne Turu
Bodrum korsan tekne turu özelikle gençlerin tercihi.

BODRUM KORSAN TEKNE TURU

Evet, geldik son yıllarda gittikçe popülerleşen korsan tekne turlarına. Bodrum’da birkaç korsan teknesi var ve bu teknelerle tura çıkılıyor. Korsan tekneleri özellikle gençlerin tercihi çünkü bu teknelerde biraz daha farklı bir konseptte turlar düzenleniyor. Mesela köpük partisi ile coşmak istiyorsanız korsan tekne turuna katılmayı tercih edebilirsiniz.

Ama sakin bir tekne turuna çıkmak isteyenlere Korsan tekne turunu kesinlikle önermiyoruz. Köpük partileri, müzik ve müzikle çoşan insanların dansı kimilerini rahatsız edebilir.

Korsan teknelerinde de öğle yemeği olarak makarna-tavuk-salata servis ediliyor ve yine içecekler ekstra ücrete tabi. Bu teknelere yoğun ilgi olduğu için tura katılmadan önce rezervasyon yaptırmak da gerekebiliyor. Bodrum merkezden Kumbahçe sahilinin sonuna doğru yürüdüğünüzde heybetiyle korsan teknelerini limanda göreceksiniz. Buraya gidip korsan tekne turu için rezervasyon yapabilirsiniz.


MEHTAP TEKNE TURU

Son yıllarda gittikçe popüler olmaya başladı mehtap tekne turu. Romantizm arayanlar, akşam denizinin ve manzaranın keyfini çıkarmak isteyenler için ideal bir tekne turu Mehtap Tekne Turu. Sadece romantizm değil, gece bir bara gitmek yerine bir mehtap turuna katılıp, güzel müzikler eşliğinde içkinizi içip yüzen bir barda olmak istemez misiniz?

Hele ki ortak arkadaş grubuyla yapacağınız bu mehtap tekne turu hem eğlenceli olacaktır, hem de Bodrum tatilinizde unutulmaz bir aktivite. Eminiz tekrar tekrar mehtap turu yapmak isteyeceksiniz Bodrum tatilinizde.


Bodrum tatilinizde mutlaka yapmanız gerken günlük Bodrum tekne turuna ilgi yaz sezonunda çok fazladır. Bu yüzden rezervasyonunuzu birkaç gün önceden mutlaka yaptırın, yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bodrum tekne turuyla ilgili aklınızda başka sorularınız varsa bu yazının altındaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ayrıca Bodrum Travel Tips adlı Facebook grubumuza katılarak aklınızdaki soruları buradaki üyelerimize de sorabilirsiniz.

Yazımızı bitirmeden keyifle okuyacağınız birkaç yazımızı önerilim sizlere; Bodrum’da Hediye Nereden Alınır?, Beş Özel Bodrum Kebap Restoranı ve En Lezzetli Bodrum Dönercileri yazılarımızı da severek okuyacağınızı düşünüyoruz.

Unutamayacağınız bir Bodrum tekne turu yaşamanız dileğiyle. Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Son olarak Instagram hesabımızı takip ederseniz bizi çok mutlu edersiniz…

bodrum tekne turu 3 Önceki Yazı
BODRUM ULAŞIM REHBERİ – BODRUM’A NASIL GİDİLİR?
bodrum tekne turu 4 Sonraki Yazı
EN İYİ BODRUM BEACH CLUBLARI – BODRUM BEACH CLUB GİRİŞ FİYATLARI

Yorum Ekle

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!