BODRUM DÜĞÜN MEKANLARI

BODRUM DÜĞÜN MEKANLARI

Bodrum’da düğün yapma fikri aklınıza bir kere düştüyse artık dönüş yok, bu yazıyı sonuna kadar okursanız düğün Bodrum’da demektir! Bu fikir size güzel geliyor ama ortaya çıkacak iş yükü korkutuyorsa, Bodrum’da Düğün yazımızı okuyup tüm bu korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Hayatınızın unutulmaz bu özel günü için dört duvar arasını ya da hiçbir estetiği olmayan şehirleri seçiyorsanız bir daha düşünün deriz. Düğün için mekan bakıp hala karar veremediyseniz Bodrum düğün mekanları yazımızın size yardımcı olacağını umuyoruz.


Bodrum Düğün Mekanları
Torbahan Otel

TORBAHAN OTEL

Bodrum’da düğün için Torbahan Otel’i tercih ederseniz, davet organizasyonunda güvenilir ve profesyonel ellerdesiniz. Torbahan Otel’in düğün, davet deneyimi, enerjisi, güler yüzlü ve profesyonel hizmeti ile hayalinizdeki Bodrum düğününü yorulmadan ve stresten uzak bir şekilde, davetlilerinizle keyif alarak yaşayabilirsiniz.

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü masalsı davetiniz, Torbahan Otel’de mekanın ruhu ile  bütünleşiyor. Düğün gününüze yoga ile başlangıç yapabilir, odanızdaki ikramlıklar, kuaför, makyöz, fotoğraf önerileri ile misafirlerinizin odanızı ziyareti, partner firmaların davet alanındaki hazırlıkları gibi tüm detayları sizler için severek planlayabilirsiniz. Stresten uzak hazırlanan gelinin, arkadaşları ile havuzda eğlenen damadın, tüm günü yaşamasına özen gösteren Torbahan Otel deneyimiyle size unutulmaz bir düğün organize ediyor.


Bodrum Düğün Mekanları
Casa Costa Boutique Hotel

CASA COSTA BOUTIQUE HOTEL

Gündoğan’da bulunan Casa Costa Boutique Hotel’in çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir sahil ortamı var, düğün organizasyonlarını da bu romantik ortamda yapıyorlar. Sadece mayıs-haziran ya da eylül-ekim aylarında hizmet verip, yaz sezonunda düğün organizasyonu kabul etmiyorlar. 23 odalı bu şık otel, davetlilerinizi ağırlamanız için yeterli olmazsa, anlaşmalı oldukları civardaki otellere yönlendiriyorlar. Düğün organizasyon alanının kapasitesi 450 kişi, davet genellikle saat 20:00 gibi başlıyor ve 00:00’a kadar sürüyor.

Eğer isterseniz sonrasında after party talep edebiliyorsunuz, tabi bu ekstra ücrete giriyor. Daveti yemekli olarak yapıyorlar, size sundukları 3 farklı menüden istediğiniz seçebiliyorsunuz. Eğer menüde değişiklik yapmak isterseniz, aşçıbaşıyla bir araya getirip menüde ufak değişiklikler talep edebiliyorsunuz. 


Bodrum Düğün Mekanları
Kefi Beach Bodrum

KEFİ BEACH BODRUM

Bodrum Ortakentyahşi sahilinde yer alan Kefi Beach, 100 metre uzunluğunda muhteşem kumsalı, 1000 metrekare güneşlenme ve organizasyon amaçlı doğal çim alanı, 150 kişilik kapalı ve açık restoranı, 5 junior suit ve 17 standart odası, tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle Bodrum düğün mekanları arasında öne çıkıyor. Bin kişilik düğünler de organize ediyorlar, 50 kişilik de. Genellikle açık alanlarında düzenledikleri düğünler, mayıs – haziran ve eylül – ekim aylarında oluyor, yaz sezonu olan temmuz ve ağustosta organizasyon yapmıyorlar.

Düğününüzün her detayını planlamak için Kefi Beach’in yönlendirdiği tecrübeli organizasyon firmalarıyla çalışmanızı tavsiye ederiz. Davetinizi yemekli yapmayı düşünüyorsanız çok şanslısınız çünkü Kefi sizinle görüşerek istekleriniz doğrultusunda bir menü oluşturuyor, kendi oluşturdukları bir menüde ısrarcı değiller. Düğün organizasyonu konusunda tecrübe sahibi olan Kefi Beach’te düğününüzü yapmayı planlıyorsanız 6 ay önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz, 12 ay açık olan mekanda yılda ortalama 15-20 düğün gerekleşiyor, yer bulmak kolay olmayabilir!

Bütçe konusunda da endişe etmeyin, siz bütçenizi söyleyin, Kefi Beach size bir organizasyon planlaması çıkarsın.


Bodrum Düğün Mekanları
Selvi Bach, Bodrum Düğün Mekanları arasında en çok tercih edilenler arasında.

SELVİ BEACH

2000 metrekare çim alan üzerinde, palmiyeler altında denize sıfır bir konumda bulunan Selvi Beach, 600 kişilik kapasitesiyle tam da rüyalardaki gibi bir düğün mekanı. Düğün organizasyonlarını kokteyl ardından düğün yemeği ve after party düzeninde gerçekleştiriyorlar.

Hiç bitmesin diyeceğiniz düğününüz, saatler 00:00’ı gösterdiğinde çim alanda bitiyor ama deniz kenarında eğlence devam ediyor.

Düğün & davet organizasyonlarında tecrübeli olan Selvi Beach’te nikah seremonisi için yer tercihini size bırakıyorlar ama düğün sahipleri genellikle iskeleyi tercih ediyor. Düğün mekanı “Bodrum balıkçı ışıklandırması” modeli aydınlatmasıyla harika bir atmosfere dönüştürülüyor ve Selvi Beach bu aydınlatmayı sizin için özenle yapıyor. Unutulmaz bir düğün için harika bir mekan olan Selvi Beach’i tercihleriniz arasına kesinlikle koymalısınız.


Bodrum Düğün Mekanları
Daphnis Otel, Bodrum’da Düğün organizasyonlarında tecrübeli bir otel.

DAPHNİS OTEL

Göltürkbükü’nde 17 yıldır hizmet veren Daphnis Hotel de düğün organizasyonunda tecrübeli otellerden biri. Mayıs – ekim arası düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan otel 250 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Düğün organizasyonu için en çok tercih edilen ayların ise haziran ve eylül olduğunu belirtiyorlar. Nikah merasimi için iskelede, yemek ve eğlence içinse çim alanda kurulacak masa düzeni, sizler için Daphnis Otel tarafından hazırlanıyor. İsterseniz kendi organizasyon firmanızla da veya otelin yönlendireceği  firmayla çalışabilirsiniz ama Daphnis Otel bu işte tecrübeli, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Yemek mevzusuna gelirsek otel yetkilileri ile görüşerek menüye birlikte karar verebilirsiniz. Müzik için de tüm alana kurulmuş müzik sistemi, bu unutulmaz gününüz için özenle hazırlanmış sadece küçük bir detay. 10 farklı oda çeşidi bulunan Daphnis Otel’de  200 kişi konaklayabilir. Eğer erken rezervasyon veya toplu rezervasyon seçeneklerini kullanırsanız güzel bir indirim de elde edebilirsiniz.

Bodrum’daki hemen hemen çoğu otelde düğünüzü yapabilirsiniz, biz öne çıkan, bu işte tecrübeli Bodrum düğün mekanları yazımızı derledik. İstediğiniz farklı bir mekan veya otel varsa organizasyon firmanız, rezervasyon yapmak için yardımcı olacaktır ya da siz iletişime geçebilirsiniz. Size tavsiyemiz bu özel gününüz için manzarası, atmosferi güzel olan bir mekan seçmeniz, ve tabi ki bu planlamayı en az altı ay önceden yapmanız. Düğün planlamanızı yaparken hava tahminlerine bakmayı da unutmayın, Bodrum Hava Durumu Rehberi yazımız düğün tarihinizi planlarken size yardımcı olacaktır.

Size hayat boyu mutluluklar diliyoruz…

Yorumunuzu bırakın