Bodrum Düğün Mekanları 1

BODRUM DÜĞÜN MEKANLARI

Bodrum’da düğün yapma fikri aklınıza bir kere düştüyse artık dönüş yok, bu yazıyı sonuna kadar okursanız düğün Bodrum’da demektir! Bu fikir size güzel geliyor ama ortaya çıkacak iş yükü korkutuyorsa, Bodrum’da Düğün yazımızı okuyup tüm bu korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Hayatınızın unutulmaz bu özel günü için dört duvar arasını ya da hiçbir estetiği olmayan şehirleri seçiyorsanız bir daha düşünün deriz. Düğün için mekan bakıp hala karar veremediyseniz Bodrum düğün mekanları yazımızın size yardımcı olacağını umuyoruz.


Sarpedor Boutique Hotel
Sarpedor Boutique Hotel’in iskelesi düğün seremonisi için mükemmel bir yer.

SARPEDOR BOUTIQUE HOTEL

Bodrum’da düğün planlıyorsanız düğününüzü yapacağınız otelin iskelesin şık ve düğün seremonisi için kullanışlı olmasına özen gösterin. Sarpedor Boutique Hotel’in çok şık bir iskelesi var. Bu alan otelde yapılan düğünlerde seremoni alanı olarak kullanılıyor. Seremoniyi havuzbaşında da yapma şansınız var fakat o zaman otelde düğün davetlilerinden başka misafirin konaklamıyor olması lazım. Her iki alanın da manzarası çok şık ama hava çok rüzgarlı değilse iskeleyi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Torba’da deniz sıfır bir konumda yer alan Sarpedor Boutique Hotel en beğendiğimiz butik otellerden. Bodrum Butik Otel Önerileri yazımız da da yer verdiğimiz otelin 50 odası bulunuyor. Oda-kahvaltı, tam pansiyon ya da her şey dahil konseptleriyle hizmet veren otel lüks bir Bodrum butik oteli olduğunu söyleyebiliriz.

Düğününüz için Sarpedor Boutique Hotel’i tercih edecekseniz diğer otellerde olduğu gibi ya yaz sezonu başlamadan ya da sezon bittikten sonraki ayları tercih etmelisiniz; Nisan, Mayıs, Eylül, Ekim ayları gibi…

Sarpedor Boutique Hotel, maksimum 100 kişilik düğünlere ev sahipliği yapabiliyor. Lakin 100 kişilik düğün yapmak istiyorsanız otelin tüm odalarını rezerve ettirmeniz gerekir, bunun için de en az altı ay önceden otel ile iletişime geçmelisiniz.

Otel düğünlerin organizasyon kısmıyla ilgilenmiyor, profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışıyorlar, tabii ki dilerseniz kendi organizasyon şirketinizle de çalışabilirsiniz. Sarpedor Boutique Hotel düğün yemeklerinizi organize ediyor. Düğün yemeği menüsünü size sunacakları alternatiflerden seçebiliyorsunuz.

İletişim : www.sarpedor.com


düğün mekanları
Torbahan Otel

TORBAHAN OTEL

Bodrum’da düğün için Torbahan Otel’i tercih ederseniz, davet organizasyonunda güvenilir ve profesyonel ellerdesiniz. Torbahan Otel’in düğün, davet deneyimi, enerjisi, güler yüzlü ve profesyonel hizmeti ile hayalinizdeki Bodrum düğününü yorulmadan ve stresten uzak bir şekilde, davetlilerinizle keyif alarak yaşayabilirsiniz.

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü masalsı davetiniz, Torbahan Otel’de mekanın ruhu ile  bütünleşiyor. Düğün gününüze yoga ile başlangıç yapabilir, odanızdaki ikramlıklar, kuaför, makyöz, fotoğraf önerileri ile misafirlerinizin odanızı ziyareti, partner firmaların davet alanındaki hazırlıkları gibi tüm detayları sizler için severek planlayabilirsiniz. Stresten uzak hazırlanan gelinin, arkadaşları ile havuzda eğlenen damadın, tüm günü yaşamasına özen gösteren Torbahan Otel deneyimiyle size unutulmaz bir düğün organize ediyor.

İletişim : www.torbahan.com


Bodrum Düğün Mekanları
Casa Costa Boutique Hotel

CASA COSTA BOUTIQUE HOTEL

Gündoğan’da bulunan Casa Costa Boutique Hotel‘in çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir sahil ortamı var, düğün organizasyonlarını da bu romantik ortamda yapıyorlar. Sadece mayıs-haziran ya da eylül-ekim aylarında hizmet verip, yaz sezonunda düğün organizasyonu kabul etmiyorlar. 23 odalı bu şık otel, davetlilerinizi ağırlamanız için yeterli olmazsa, anlaşmalı oldukları civardaki otellere yönlendiriyorlar. Düğün organizasyon alanının kapasitesi 450 kişi, davet genellikle saat 20:00 gibi başlıyor ve 00:00’a kadar sürüyor.

Eğer isterseniz sonrasında after party talep edebiliyorsunuz, tabi bu ekstra ücrete giriyor. Daveti yemekli olarak yapıyorlar, size sundukları 3 farklı menüden istediğiniz seçebiliyorsunuz. Eğer menüde değişiklik yapmak isterseniz, aşçıbaşıyla bir araya getirip menüde ufak değişiklikler talep edebiliyorsunuz. 

İletişim : www.casacostahotel.com


Bodrum Düğün Mekanları
Kefi Beach Bodrum

KEFİ BEACH BODRUM

Bodrum Ortakentyahşi sahilinde yer alan Kefi Beach, 100 metre uzunluğunda muhteşem kumsalı, 1000 metrekare güneşlenme ve organizasyon amaçlı doğal çim alanı, 150 kişilik kapalı ve açık restoranı, 5 junior suit ve 17 standart odası, tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle Bodrum düğün mekanları arasında öne çıkıyor. Bin kişilik düğünler de organize ediyorlar, 50 kişilik de. Genellikle açık alanlarında düzenledikleri düğünler, mayıs – haziran ve eylül – ekim aylarında oluyor, yaz sezonu olan temmuz ve ağustosta organizasyon yapmıyorlar.

Düğününüzün her detayını planlamak için Kefi Beach’in yönlendirdiği tecrübeli organizasyon firmalarıyla çalışmanızı tavsiye ederiz. Davetinizi yemekli yapmayı düşünüyorsanız çok şanslısınız çünkü Kefi sizinle görüşerek istekleriniz doğrultusunda bir menü oluşturuyor, kendi oluşturdukları bir menüde ısrarcı değiller. Düğün organizasyonu konusunda tecrübe sahibi olan Kefi Beach’te düğününüzü yapmayı planlıyorsanız 6 ay önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz, 12 ay açık olan mekanda yılda ortalama 15-20 düğün gerekleşiyor, yer bulmak kolay olmayabilir!

Bütçe konusunda da endişe etmeyin, siz bütçenizi söyleyin, Kefi Beach size bir organizasyon planlaması çıkarsın.

İletişim : www.kefibodrum.com


Bodrum Düğün Mekanları 2
Selvi Bach, Bodrum Düğün Mekanları arasında en çok tercih edilenler arasında.

SELVİ BEACH

2000 metrekare çim alan üzerinde, palmiyeler altında denize sıfır bir konumda bulunan Selvi Beach, 600 kişilik kapasitesiyle tam da rüyalardaki gibi bir düğün mekanı. Düğün organizasyonlarını kokteyl ardından düğün yemeği ve after party düzeninde gerçekleştiriyorlar.

Hiç bitmesin diyeceğiniz düğününüz, saatler 00:00’ı gösterdiğinde çim alanda bitiyor ama deniz kenarında eğlence devam ediyor.

Düğün & davet organizasyonlarında tecrübeli olan Selvi Beach’te nikah seremonisi için yer tercihini size bırakıyorlar ama düğün sahipleri genellikle iskeleyi tercih ediyor. Düğün mekanı “Bodrum balıkçı ışıklandırması” modeli aydınlatmasıyla harika bir atmosfere dönüştürülüyor ve Selvi Beach bu aydınlatmayı sizin için özenle yapıyor. Unutulmaz bir düğün için harika bir mekan olan Selvi Beach’i tercihleriniz arasına kesinlikle koymalısınız.

İletişim : selvibodrum


Bodrum Düğün Mekanları
Daphnis Otel, Bodrum’da Düğün organizasyonlarında tecrübeli bir otel.

DAPHNİS OTEL

Göltürkbükü’nde 17 yıldır hizmet veren Daphnis Hotel de düğün organizasyonunda tecrübeli otellerden biri. Mayıs – ekim arası düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan otel 250 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Düğün organizasyonu için en çok tercih edilen ayların ise haziran ve eylül olduğunu belirtiyorlar. Nikah merasimi için iskelede, yemek ve eğlence içinse çim alanda kurulacak masa düzeni, sizler için Daphnis Otel tarafından hazırlanıyor. İsterseniz kendi organizasyon firmanızla da veya otelin yönlendireceği  firmayla çalışabilirsiniz ama Daphnis Otel bu işte tecrübeli, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Yemek mevzusuna gelirsek otel yetkilileri ile görüşerek menüye birlikte karar verebilirsiniz. Müzik için de tüm alana kurulmuş müzik sistemi, bu unutulmaz gününüz için özenle hazırlanmış sadece küçük bir detay. 10 farklı oda çeşidi bulunan Daphnis Otel’de  200 kişi konaklayabilir. Eğer erken rezervasyon veya toplu rezervasyon seçeneklerini kullanırsanız güzel bir indirim de elde edebilirsiniz.

İletişim : www.daphnishotel.com


Gizli Bahçe Bodrum
Gizli Bahçe, iki dönümlük yeşil alanında 800 kişilik organizasyonlar düzenleyebiliyor.

BODRUM’DA KIR DÜĞÜNÜ

GİZLİ BAHÇE

Yalıkavak yolu üzerinde bulunan Gizli Bahçe 800 kişilik düğünlere kadar organize ediyor. Biz düğün dedik ama hemen hemen tüm kutlama ve etkinliklere ev sahipliği yaptıklarını ayrıca belirtelim.

Adından da anlayacağınız üzere iki dönümlük bir çim alan üzerine kurulu yeşillikler içinde bir yer Gizli Bahçe. Yerli-yabancı sayısız etkinliğe ev sahipliği yapan Gizli Bahçe kır düğünü hayali kuran çiftler için kesinlikle ideal bir alan. Gizli Bahçe de düğün organizasyonlarının hakkını vererek yapıyor. Öyle ki sosyal medya hesaplarından paylaştıkları her organizasyon görseli henüz evli olmayan çiftlerin kalbini çalacak cinsten.

Kır düğünü artık demode oldu diye düşünmeyin Gizli Bahçe’nin düzenledikleri düğünler bildiğiniz düğünlere benzemiyor! Düzenledikleri düğünlerin tüm aşamalarını kendi bünyesinde yapıyor Gizli Bahçe. Ortamın süslenmesi, yemekler, müzik vs… aklınıza hangi detay gelirse. Tabii ki düğün organizasyonun tüm aşamalarında sizinle birlikte ilerliyorlar.

Gizli Bahçe Bodrum
Düğünlerin tüm detaylarıyla kendi profesyonel ekibi ilgileniyor.
Gizli Bahçe Bodrum
Bildiğiniz kır düğünlerini unutun!

Yaz sezonunda otellerde düğün yapma imkanınız olmaz ama Gizli Bahçe yıl boyunca çeşitli organizasyonlar ev sahipliği yapıyor. Mayıs ayıyla birlikte başlayan organizasyonları ekim ayının sonuna kadar tüm hızıyla devam ediyor. Siz de bir kır düğünü planlıyorsanız en az altı ay önceden planlamara başlamanız lazım!

Yaz sezonunda Bodrum’da tatilinizi yaparken aynı zamanda Gizli Bahçe’de de düğünüzü yapma fikri sizce de güzel bir fikir değil mi? Düğün ve balayı bir arada! Üstelik siz plajda güneşlenirken tüm detaylarla Gizli Bahçe’nin profesyonel ekibi ilgilenecek.

İletişim : www.gizlibahcebodrum.com


Bodrum’daki hemen hemen çoğu otelde düğünüzü yapabilirsiniz, biz sadece birkaç öneride bulunduk Bodrum düğün mekanları yazımızda. İstediğiniz farklı bir mekan veya otel varsa organizasyon firmanız, rezervasyon yapmak için yardımcı olacaktır ya da siz iletişime geçebilirsiniz. Size tavsiyemiz bu özel gününüz için manzarası, atmosferi güzel olan bir mekan seçmeniz, ve tabi ki bu planlamayı en az altı ay önceden yapmanız. Düğün planlamanızı yaparken hava tahminlerine bakmayı da unutmayın, Bodrum Hava Durumu Rehberi yazımız düğün tarihinizi planlarken size yardımcı olacaktır.

Size hayat boyu mutluluklar diliyoruz…

Bodrum Düğün Mekanları 3 Önceki Yazı
BODRUM’DA DÜĞÜN
Bodrum Düğün Mekanları 4 Sonraki Yazı
Gümbet Gezi Rehberi

Yorumlar - 2

Gülsün Arslan

Gülsün Arslan

Bodrum Wedding Photographer / Bodrum Düğün Fotoğrafçısı
Bodrum düğün fotoğrafçısı olarak ‘sizi yansıtan’ doğal ve anı yansıtan fotoğraflar çekiyoruz.
https://www.arslanproduction.com/bodrum-dugun-fotografcisi
https://www.instagram.com/arslanproduction_wedding_baby/?hl=tr

bodrumdafotografci

bodrumdafotografci

en iyi düğün fotoğrafçısı http://www.bodrumdafotografci.com ve https://www.instagram.com/bodrumdafotografci/

Yorum Ekle

E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız!