DESCRIPTION

Adana İl Sınırı Bodrum

Bitez’de tarihi bir taş evde hizmet veriyor Adana İl Sınırı Bodrum. 200 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan mekan modern ve lüks bir hizmet anlayışı benimsiyor. Oturma alanlarının hemen arkası yeşillikler içinde bir mandalina bahçesine bakıyor, adeta Toskana!

Büyük bir alanda hizmet veren Adana İl Sınırı Bodrum bir kebap restoranı olsa da modern bir barı da var. Lezzetli yemeklerle karnınızı doyurduktan sonra mekanın barında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Belli bir saaten sonra mekanın bir kısmı, hafif müziklerle birlikte sakin, ama keyifli bir bar havasına dönüşüyor. Bu bar bölümünde bazı günler canlı müzik performansları veya dj performansları sergilenecek.

İsminden de anlaşılacağı gibi Adana İl Sınırı Bodrum’da Adana’ya özgü lezzetler tadabilirsiniz. Spesiyal olarak Adana Kebap, Çöp Şiş, Ciğer Şiş, Tavuk Kanat, Kaburga, Pirzola, Lahmacun, Cevizli Lahmacun ve meze ve salatalar bulunuyor menülerinde. Altını çizmekte fayda var; her ne kadar bir kebap restoranı desek de mekanın vejeteryan ve vegan menüsü de bulunuyor. Örneğin Cevizli Lahmacun’un içinde et yok, vejeteryanlara özel bir lahmacun.

Adana İl Sınırı Bodrum’un samimi, şık bir ortamı bulunuyor. Samimi ortam kelimesi sizi yanıltmasın, örneğin deniz şortuyla mekana giderseniz sizi almayabilirler. Buna ek olarak misafirlerinin huzurunu bozacak hiçbir uygunsuz davranışa da izin vermemeye özen gösteriyorlar.

Adana İl Sınırı Bodrum’da tatlı olarak da Tel Kadayıf ve Halka Tatlısı bulunuyor. Tel Kadayıf’ın lezzeti bir yana, sonunda Halka Tatlısı’nı bir restoranın menüsüne alması bizi mutlu etti. Bu lezzetli tatlının hak ettiği değeri görmediğini düşünüyor. İspanya’nın Churros tatlısına benzese de Halka Tatlısı’nı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Adana İl Sınırı Bodrum’un 2023 yılından itibaren yaz/kış açık olacağını belirtelim. Mekan öğlen servisine 13:00 gibi başlıyor, 23:00 gibi mutfak kapanıyor ama eğlence yaz sezonunda 01:00’a kadar devam ediyor.

Adana İl Sınırı Bodrum’a gitmek istiyorsanız mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Mekanın vale hizmeti bulunmaktadır. Vale hizmetinin ücretsiz olduğunu belirtelim…

Son olarak; Adana İl Sınırı Bodrum’un paket servisi bulunmuyor fakat gidip alma şansınız varsa siparişlerinizi paketleyerek de servis yapıyorlar.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Closed UTC + 3
  • Monday 1:00 PM - 11:00 PM
  • Tuesday 1:00 PM - 11:00 PM
  • Wednesday 1:00 PM - 11:00 PM
  • Thursday 1:00 PM - 11:00 PM
  • Friday 1:00 PM - 11:00 PM
  • Saturday 1:00 PM - 11:00 PM
  • Sunday 1:00 PM - 11:00 PM