Sign In

DESCIRIPTION

Avantgarde Collection Yalıkavak – 2012 senesinden beri hizmet vermekte olan Avantgarde Yalıkavak, Ege Denizi’nin el değmemiş gizli bir bölgesinde, Küdür Koyu’nda yer alıyor. Mayıs ve Ekim ayları arasında hizmet veren iki katlı otel, yemyeşil bahçesi, özel plajı ve güneşlenme terası, yetişkinler ve çocuklar için açık yüzme havuzları, seçkin restoranı, şık lounge & barı, spa & sağlık merkezi, spor salonu, kültür loungeu, özel şarap mahzeni, eğitici çocuk oyun kulübü ve 31 adet Bodrum için alışılmadık derecede geniş, incelikli bir zevkle tasarlanmış.

Deniz Manzaralı Süit Oda ve Bahçe Manzaralı Deluxe Oda seçenekleriyle minimal bir mimari sunuyor. Avantgarde Yalıkavak, sakin ve huzurlu bir ortam ve ambiyans içerisinde konfor ve rahatlık arayan konuklarının beklediği tüm lüks hizmet ve imkanları sunuyor.Gözlerden uzak özel bir koyda yer almasına rağmen, Avantgarde Yalıkavak konukları kara veya deniz yoluyla yalnızca dakikalar içerisinde Nobu, Cipriani ve Billionaire Club gibi uluslararası tanınırlığa sahip restoran ve gece kulüplerine, meşhur Türk kafe ve deniz mahsulü restoranlarına ve yerli ve yabancı ünlü markaların mağazalarına ev sahipliği yapan yepyeni ve modern Yalıkavak Marina’ya (Palmarina) ulaşabiliyor.

Avantgarde Yalıkavak Otel aynı zamanda düğün ve nişan törenlerinden doğum günlerine, gala yemeklerine ve yıl dönümlerine kadar her türlü etkinliğiniz için mükemmel bir konum sunuyor ve bütün organizasyon tesis içerisinde Avantgarde Catering tarafından üstleniliyor. Avantgarde Catering tesis dışında düzenlenen etkinlikleriniz (tekne, plaj, bahçe, ev vs.) için de hizmetlerini sunuyor. Hem İngilizce hem Türkçe hizmet sunabilen deneyimli ve içten personelimiz, Bodrum yarımadasının göz bebeği Yalıkavak’taki otelimizde geçireceğiniz tatilinize dair beklentilerinizi karşılamak ve hatta çok daha fazlası için hizmet sunmaktadır. Ayrıca, kapımızdan içeri adımınızı attığınız anda sizi stres ve sıkıntılarınızdan arındıracak dinlendirici ve rahatlatıcı bir ayak masajı ile büyülenmeye hazır olun!

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos