DESCRIPTION

Bistro Marina – “Marina Bistro”yu Neyzar’ın Yeri olarak tanıyor herkes. Geleneksel bir kebapçıyız. Ama bildiğiniz kebapçılardan farklıyız! Modern bir mekanı geleneksel kebapla birleştirdik. Bunun için muhtemelen tercih ediliyoruz. En iyi en kaliteli yemeği sunuyoruz.

Menümüzde mezeler, kebap çeşitleri ve tatlılar var. Mezelerimiz arasında özellikle pastırmalı humus, haşlama içli köfte ve kurutulmuş domates çok seviliyor ve özellikle tercih ediliyor. Konseptimiz ocakbaşı olduğu için sadece kırmızı et var menümüzde. Adana kebap, çöp şiş vb… Etlerimiz Balıkesir’den geliyor. Adana kebabımız satır arası tabir edilen türden… Dolayısıyla çok beğeniliyor. Ustamız etleri özenle seçiyor ve hazırlıyor. Ustanın salata ve ezmeleri de kusursuz. Adımızla bütünleşti diyebilirim. Tatlılarımız arasında da künefe çok beğeniliyor. Geceye lezzetli bir final yapıyorsunuz. Menüdeki her şey günlük yapılıyor. Bizim en büyük özelliğimiz bu. Bir de yaptığımız her lezzetin içine “sevgi” katıyoruz.

Konuklarımızı rahatsız etmeyecek düzeyde müzik oluyor gece boyunca ama yabancı müzik tercih ediyoruz genellikle. Haftanın iki gecesi, Perşembe ve cumartesi günleri Kanuni Gürcan canlı müzik yapıyor.

Çok yoğun akşamlarda 70-80 kişi oluyoruz… Özellikle hafta sonları böyle. O nedenle rezervasyon bizim için önemli. Kimsenin ayakta kalmasını istemiyoruz.

Milta Bodrum Marina içinde benzersiz manzaramız, beş yıldızlı lezzetlerimizle sizleri ağırlamak için yaz kış açığız.

Add Review

Your email is safe with us.
Quality
Atmosphere
Service
Price
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Closed UTC + 3
  • Monday 2:00 PM - 12:00 AM
  • Tuesday 2:00 PM - 12:00 AM
  • Wednesday 2:00 PM - 12:00 AM
  • Thursday 2:00 PM - 12:00 AM
  • Friday 2:00 PM - 12:00 AM
  • Saturday 2:00 PM - 12:00 AM
  • Sunday 2:00 PM - 12:00 AM