Sign In

DESCIRIPTION

Daphnis Hotel Göltürkbükü’nde 17 yıldır hizmet veren Daphnis Hotel, sade ve zevkli dokunuşlarla yeniden yaratıldı. Plajından, mutfağına ve odalarına tüm detayları değişen otel, başta özenli servis anlayışı olmak üzere misafirlerin konforunu öncelikli kılmayı hedefliyor.

Tüm odaları birbirinden farklı bir karaktere bürünen Daphnis’in geniş çim alanı, kumsalı ve iskelesi de dış mekan anlamında, oteli, Göltürkbükü’nün yıldızları arasına sokuyor.

Oda fiyatına dahil olan kahvaltı, geniş yelpazeye sahip içeriği açısından oldukça cazip. Özellikle yöresel tatların peşinde olanları tam anlamıyla tatmin edecek türden. Taze meyve suyu ve yumurta çeşitleri ise kahvaltıya ek lezzet katmak isteyenlere sunulan diğer seçenekler.

Daphnis Hotel’in plaj mönüsü ise hamburger, pizza ve makarna çeşitlerinde, sadece otelde konaklayanlara değil, tüm Bodrum sakinlerine ve tatilcilerine hitap edecek derecede iddialı.

Öte yandan akşam saatlerinde kumsala kurulan Lal Meyhane, günlük hazırlanan leziz meze alternatifleriyle otelin en önemli kozlarından. Kendinizi denizin içinde hissetmenizi sağlayan ambiyansıyla keyfinize keyif katacak türden bir ortam yaşatıyor.
“Deniz-güneş” tatiline farklı enerji katmak isteyenleri ağırlamayı bekleyen Daphnis Hotel, Bodrum’un gözde adreslerinden biri olmaya aday.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos