Sign In

DESCIRIPTION

Meteor Beach Hotel Bodrum – 1995 yılında ” Bodrum’un en önemli plajlarından birine sahip olma bilinci ile, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermek ” ilkesiyle yola çıkan Meteor beach , geçen 22 yıllık süreçte Bodrum’a , Beach işletmeciliği kültürünün getirilmesinde büyük rol oynayarak, Beach işletmeciliğini kabullendiren köklü bir firma olmayı başarmıştır.

1995 yılında Otel & Restaurant & Beach işletmeciliğinin aynı anda hem yerel-günlük hem de turistik ve kültürel amaçla bir arada işletmeyi başarmıştır.

Meteor Beach yarımadada iddialı plajlar arasında yer almaktadır.

Bodrumun Beach işletmeleri arasında yer almakta olup ayrıca ABD’de iş ve ekonomi çevrelerine hitap eden Forbes dergisinde, Bodrum – Akyarlar Kumsalı geçtiğimiz yıl “dünyanın en lüks“ 15 kumsalı arasına girmeyi başarmıştır. Meteor Beach kurulduğu günden itibaren birçok kişiyi ağırlamış olup ev sahipliği yapmıştır.

Tüm ekibi ile 7/24 Hizmetini sürdüren ve sürekli Gelişime açık bir işletmedir.
Ayrıca Turizm sektörünün dışında ise inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Otelimiz ve Beach’imiz “ METEOR BEACH ” şartlarına uygun bir ortam sağlanarak her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla kendimize “sürekli iyileştirmeyi” amaç edinmiş bir kurumuz. Hizmet kalitemizi ve misafir memnuniyetini sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Otellerin ve Beach işletmelerinin sunduğu imkânların birbirine bu kadar yakınlaştığı dönemde sunduğumuz hizmetle misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeye karşılayarak kaliteli servis anlayışından asla ödün vermeyiz.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Open UTC + 3
  • Monday Open all day
  • Tuesday Open all day
  • Wednesday Open all day
  • Thursday Open all day
  • Friday Open all day
  • Saturday Open all day
  • Sunday Open all day