Sign In

DESCIRIPTION

Mivara Luxury Resort & Spa – Farklı ve kendine özgü mimarisini otele girdiğiniz anda hissettiren Mivara Luxury Resort & Spa / Bodrum, misafirlerine lüks ve ihtişamın yanı sıra konfor ve ferahlığı da sunuyor.

Mİ “Benim” ( Latince )

VARA “Milattan Önce 353-375 yılları arasında Romalıların Gündoğan’a verdiği isim

MİVARA ‘’ Benim Gündoğan’ım ‘’

Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Gündoğan Koyu; boydan boya plajları, pırıl pırıl denizi ve yeşil doğasıyla Bodrum’un vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

İsmail Çelik Şirketler Grubu ve Harput Holding-Muhammed Etkeser, Mivara Luxury Resort & SPA ve Mivara Premium Villas & Residences ile kalıcı bir Gündoğan deneyimi için yeni projeler yaratmaya devam ediyor.

2014 yılında faaliyete giren Mivara Luxury Resort & Spa / Bodrum; tekstil, enerji, inşaat, kimya ve catering sektörlerinde faaliyet gösteren Harput Holding ile ana faaliyet alanı inşaat olan İsmail Çelik A.Ş. ortaklığında kurulan İÇ-ME Turizm A.Ş.’nin ilk yatırımları olma özelliğini taşıyor. Proje, denize sıfır konumlanmış 30 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Mivara Luxury Resort & Spa / Bodrum ve yanındaki çok özel 16 adet ultra lüks villadan oluşuyor. Mivara Premium Villas’ı kapsayan koyun karşı yakasındaki 8 bin metrekarelik alanda, 26 daireden oluşan Premium Residences bulunuyor. Turizm sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulan İÇ-ME Turizm A.Ş ayrıca Uludağ’daki Karinna Convention & SPA Hotel ve Çobankaya Köşk Evleri’nin işletmesini alarak turizm yatırımlarında atılım yapmayı sürdürüyor.

GALLERY

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Konum
Servis
Fiyat
5.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Open UTC + 3
  • Monday Open all day
  • Tuesday Open all day
  • Wednesday Open all day
  • Thursday Open all day
  • Friday Open all day
  • Saturday Open all day
  • Sunday Open all day