DESCRIPTION

POZZO BİTEZ

Bitez Mahallesi’nde bulunan Pozzo Bitez, Kurul Bitez restoranının hemen yanında yer alıyor. Ayrıca Kurul Bitez ile kardeş işletmeler. Önce Kurul Bitez’de karnınızı sonra Pozzo Bitez’de ruhunuzu doyurabilirsiniz.

Ruhunuzu dedik, çünkü Pozzo Bitez’in sanatsal ürünleri arasında gezmek insanı dinlendiriyor. Ağırlıklı olarak lokal sanatçılarla çalışıyorlar. Tablolar, heykeller, el yapımı, doğal görünümlü takılar gözümüzü alamadığımız tasarımlardan.

Sanatsal tablolar ve heykellerin yanında el işçiliği takılar, seramik ürünler de bulunuyor. Bu el işçiliği ürünler arasında takı, çanta, seramik tabak, kupa, vazo gibi çok şık ürünler var. Pozzo Bitez’de sergilenecek tüm ürünleri işletmenin sahibi Başak Çakır özenle seçiyor. Siz de Pozzo Bitez’e gittiğinizde fark edeceksiniz, tüm ürünlerde bir orijinallik bir bütünlük var. Çalıştıkları tasarımcıları özenle seçtiklerini belirttiler sohbetimizde.

Beğendiğiniz tabloları yaşadığınız şehire nasıl götüreceğim diye düşünmeyin. Pozzo Bitez sizin için özenle paketliyor satın aldığınız tabloları.

Pozzo Bitez’deki takıları da çok beğendiğimizi belirtelim, sizin de çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Orijinal, el işçiliği kolyeler, küpeler, bilezikler kendinize veya sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenler için ideal, tavsiyemiz mutlaka Pozzo Bitez’e uğramalısınız.

Seramik tabak, kupa gibi ürünlere de değinmek isteriz, çünkü bu şık tasarımları başka bir yerde bulma imkanınız yok. Hatta ürün satıldıysa, aynı ürünü bir daha bulamayabilirsiniz. Fakat Pozzo Bitez’e beğendiğiniz bir ürünü tekrar sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz bu seramik tabak, kupa gibi ürünleri takım olarak da yeniden ürettirebilirler tasarımcılarıyla konuşarak.

Son olarak tavsiyemiz; bir hediyeye ihtiyacınız olmasa dahi Bodrum’a geldiğinizde Pozzo Bitez’e uğramadan tatilinizi bitirmeyin. Haftanın her günü açık olan bu şık mekan, kışın saat 10:00 – 19:00 arası, yaz sezonunda ise 13:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet veriyorlar. Pozzo Bitez’e gitmeden, ürün çeşitliliğini görmek isterseniz instagram adresinde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

instagram : www.instagram.com/pozzobitez
Konum : googlemaps

Add Review

Your email is safe with us.
Quality
Atmosphere
Service
Price
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Open UTC + 3
  • Monday 12:00 PM - 12:00 AM
  • Tuesday 12:00 PM - 12:00 AM
  • Wednesday 12:00 PM - 12:00 AM
  • Thursday 12:00 PM - 12:00 AM
  • Friday 12:00 PM - 12:00 AM
  • Saturday 2:00 PM - 12:00 AM
  • Sunday 2:00 PM - 12:00 AM