DESCRIPTION

Satır Dürüm, Bitez Adliye binasına çok yakın bir yerde, Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alıyor. Şatafatlı, lüks bir restoran değil Satır Dürüm, butik bir kebap restoranı.

Sadece Adana şehrimizin sokak lezzetlerini bulunduruyorlar menülerinde. Konsept ‘Hızlı Yemek”. Ciğer Şiş, Adana ve Urfa  Kebap, Çöp Şiş. Yiyebileceğiniz lezzetler bu kadar, ve tabii ki masanıza oturur oturmaz Adana usulü Salata, Mardin şehrinden özel getirtilen Acur Turşu ve Köz Patlıcan geliyor masanıza. Bunlar ücretli değil!

Kebaplarında zırh kıyması kullanıyorlar, bilmeyenler için söyleyelim zırh kıymasıyla yapılan kebap daha lezzetli olur. Lezzetleri biraz açmak gerekirse; Ciğer Şiş kuzu etinden yapılıyor. Hem yumuşak hem daha lezzetli oluyor. Haftanın sadece iki gün Ciğer Şiş yeme şansınız bulunuyor; perşembe ve cuma günleri. Ciğer seviyorsanız mutlaka gitmeden rezervasyon yaptırın.

Tavuk kanat sevenler koşun! Satır Dürüm’de Çıtır Kanat mutlaka tadın isteriz. Tavuk kanat ikiye bölünüyor, özel bir sosla marine edilip ızgarada pişiriliyor.

Adana Kebap ise gözünüze çok büyük gelebilir, doyurucu bir büyüklükte olduğunu söyleyebiliriz. Servis edilirken fileto gibi servis ediliyor, Adana usulü bu şekilde servis edilir. Bodrum’da, belki de Türkiye’de yiyeceğiniz en lezzetli Adana Kebap’ı yiyeceksiniz, hiç abartmıyoruz! Adana Kebap biraz acı olur hatırlatalım, eğer acı sevmiyorsanız Urfa Kebap yemelisiniz.

Bu küçük işletmenin içerisinde sadece altı masası bulunuyor, hemen önünde, dışarıda bulunan masalarla misafir kapasitesi oldukça genişliyor. Konseptleri hızlı yemek olduğu için çok fazla bir sirkülasyon oluyor. Ama kesinlikle rezervasyon yaptırmalısınız, özellikle yaz sezonunda mutlaka!

Yaz-kış açık olan Satır Dürüm öğlen saat 12:00’da açılıyor, gece 03:00’a kadar da açık. Yaz sezonunda ise hiç kapanmıyor, sabaha kadar hizmet veriyor.

Rezervasyon: 0252 363 99 86
Açılış ve Kapanış Saatleri : Yaz-kış açık. Kış sezonunda 12:00 – 03:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yaz sezonunda ise sabaha kadar hizmet veriyor.
Alkol : Yok.
Paket Servisi : Paket servisi var.
Otopark : Özel otopark yok. Park alanı bulunuyor.

Add Review

Your email is safe with us.
Kalite
Ambiyans
Servis
Fiyat
3.0 Your Score
Add Photos

WORKING HOURS

Now Closed UTC + 3
  • Monday 11:00 AM - 3:00 AM
  • Tuesday 11:00 AM - 3:00 AM
  • Wednesday 11:00 AM - 3:00 AM
  • Thursday 11:00 AM - 3:00 AM
  • Friday 11:00 AM - 3:00 AM
  • Saturday 11:00 AM - 3:00 AM
  • Sunday 11:00 AM - 3:00 AM